Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Amennyiben a rossz idő beálltá...

Amennyiben a rossz idő beálltáig nem sikerül eredményt felmutatni az ukránoknak, akkor ki lehet mondani hogy az ellentámadás óta semmiért halt meg 120 ezer ukrán katona?

Figyelt kérdés
Vagy annyival el lehet intézni, hogy legalább megpróbáltuk?

2023. szept. 19. 10:01
1 2 3
 1/28 MDaniel98 ***** válasza:
14%
Lényegében igen. Arra leszek még kíváncsi, hogyha az amerikai elnökválasztásig nem sikerül nekik elérni komolyabb eredményt továbbra is folytatni fogják-e a szponzorációt.
2023. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Akkor te olyan fajta féreg vagy, akinek ha elkezdik például zaklatni a feleségét, te odamész megvédeni és kapsz egy pofont, akkor utána azt mondod, hogy a semmiért pofoztak meg?
2023. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%

Összesen nincs annyi halott az ukránoknál, maximum megközelíti. Az ellentámadás remek lett, tavaly. Visszafoglaltak tavaly nyáron/ősszel hatalmas területeket.

Azóta az van, amit látunk. Nincs jó döntés. Ha belátják, hogy ennek így nincs értelme, megkérdezik, hogy akkor mire volt jó a nyugati felszerelést és ukránok tízezreit beáldozni. Ha nem látják be, akkor megy tovább ez, hatalmas áldozat kevésért. Kívülről mi lehet tisztábban látunk. Zelenszkij viszont csak rosszul dönthet, nem tud jól kijönni ebből a helyzetből ma.

2023. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 MDaniel98 ***** válasza:
2023. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem érdekel, hogy az origóból tájékozódó magyar internetező mit akar kijelenteni.

Az ukránok számára van értelme az áldozatnak, és csakis ez számít.

2023. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#2

Félreértetted a kérdést. Ez inkább egy konklúzió levonás a tavaszi ellentámadással kapcsolatban.

Mivel ha nem tudnak nagyobb előrenyomulást elérni, akkor a rossz idő beálltával az oroszoknak lesz idejük még jobban beásni magukat és megerősíteni a védelmi vonalakat. Tehát az a 120 ezer ember úgy halt meg hogy folyamtosan gyengítik a védelmi vonalat, ami áttöréshez és további sikerek elérésével fognak járni. A vérüket adták érte.

És ha ez nem fog bekövetkezni, és újra megerősítik az orosz védelmi vonalakat, akkor lehet azt mondani, hogy kezdhetik előről?

Te félreértetted a kérdésemet.


#3

USA 70 ezerre becsüli a halottak számát, én a közép értéket vettem, mert szerintem mindkettő fél hazudik. De ez majdnem mind1, a lényeg hogy hatalmas veszteség bármelyik adatot nézzük.

2023. szept. 19. 10:18
 7/28 A kérdező kommentje:

#5


Akkor is van értelme az áldozatoknak, ha nem társul mellé eredmény?

Ha kivezényled az orosz tűzérség alá, akik szétlövik őket, akkor is ezt mondod?

Volt értelme az áldozatoknak, mert legalább megpróbáltuk? Így érted?

2023. szept. 19. 10:22
 8/28 A kérdező kommentje:

#2

Rosszul értelmezed a kérdést.

Ha zaklatják a feleségemet és én odamegyek megvédeni, hogy pofán verjem, de mivel jóval magasabb tőlem így mire eljutnék a fejéig, mindig én kapom a pofont, akkor átgondolnám hogy ez így megéri nekem?

Próbálkozok pofán verni, de már véresre vert, kezdek kimerülni és őt nem tudtam még megsebesíteni sem.

Ezt kérdeztem, hogy szerinted ez jó stratégia, csak még jobban bíznom kell abban hogy egyszer sikerül?

Vagy meg kellene próbálni mondjuk elgáncsolni, vagy hasba vágni, tehát másik stratégiát alkalmazni?

2023. szept. 19. 10:27
 9/28 anonim ***** válasza:
32%

Én nem vezénylek senkit sehova.

A "van értelme" kifejezés pedig csak úgy értelmezhető, hogy hozzátesszük, ki szerint van értelme.

Erről szólt az #5 válaszom, nem ismétlem el újra.

Az, hogy te azt képzeled, hogy a világ minden embere csakis olyan nézőpontból láthatja a világot, mint te, az csupán a szűklátókörűségedet bizonyítja.

2023. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#9

Úgy látszik, hogy nem értetted meg a válaszom.

Azért kérdeztem vissza, mert tisztába vagyok azzal hogy minden ember más nézőpontból látja a világot, és nem akarok szűklátókörű lenni.

Ha valakit elüt a vonat akkor egyik ember azt mondja rá tragédia, a másik meg örül, mert ő úgy látja hogy ezzel is csökken a túlnépesedés esélye.

Elfogadom mindkettő nézőpontot, csak a nézőpont mögötti indokra, érvekre vagyok kíváncsi ahhoz hogy megértsem.

De ha jól értem, függetlenül az áldozatok számától, az elért eredményektől minden támadásnak van értelme. Ez is egy nézőpont, köszönöm hogy megosztottad velem :)

2023. szept. 19. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!