Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy Robert Fico nyerte a szlovákiai választást?

Figyelt kérdés

2023. okt. 1. 08:36
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%

20


Hát ti, toleránsok. Csak úgy zengtek a fórumok az ilyen hozzászólásoktól, hogy milyen jó lenne az összeset befogadni aki csak jön.

2023. okt. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés a muszlim bevándorlókhoz:


Tényleg úgy gondolják, hogy európában több millió ember fogadására képes üres lakás áll?


Tényleg úgy gondolják, hogy majd csakúgy jönnek és hirtelen TÖBBMILLIÓ ember fogadására alkalmas ház/lakás lesz, amit persze ők maguk építeni majd nem akarnak, még ha kapnak is munkavállalási engedélyt?


Ötlet: ok, jöjjenek, de csak építőiparban kaphassanak állást hiszem 6 BÖSZMESOK új ház kellene, hogy tudjanak lakni valahol.


Vagy jó lesz nekik építkezési konténerekből kialakított gettó is?

2023. okt. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

22


Plusz nőt honnan szereznek? Kötve hiszem, hogy pl a német nők sorban állnának értük.

2023. okt. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 MolotovPunk ***** válasza:
75%

21/

Ki és mikor mondta azt, hogy minden bevándorlót be kell fogadni csak úgy? Ilyet még a mainstream baloldal és a liberális oldal sem mondott semmikor sem! Van egy olyan sejtésem, hogy te valami fideszes 🍊áljobboldali szennylapon olvashattál esetleg ilyen hazugságokat, mert nagyon habisztinek tűnik az állításod. Egyébként meg a ti szlogenetek volt az néhány évvel ezelőtt plakátokon, hogy a magyarok munkáját senki sem veheti el, most meg mégis jönnek az ázsiai vendégmunkások az országba nem kevesen. Mi van, nincs elég magyar, aki dolgozzon az akkugyárakban rabszolgaként?

2023. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

24


"Ilyet még a mainstream baloldal és a liberális oldal sem mondott semmikor sem!"


De igen. Meg, hogy sz*r szemét kirekesztők vagyunk, és ez mennyire nem európaiság. Meg emberségből az egész ország levizsgázott nullára, meg lemaradtunk több ezer főnyi értékes munkaerőről, akik képzettebbek mint egy átlagos magyar. Így nézett ki egy átlagos ellenzéki szavazó hozzászólása akkoriban. Emlékszem rá jól. Nem győzték gyártani a kamuprofilokat hozzá.

2023. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 MolotovPunk ***** válasza:
60%
25/ Megint csak általánosítasz és össze vissza hazudozol, semmi bizonyítékod nincs arra, amiket állítasz.
2023. okt. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
50%

26


Ti állítottátok, én csak elolvastam amikor leírtátok ezeket hozzászólások formájában szerte az interneten.

2023. okt. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kedves barátom!

Kérlek olvasd el.

Megértem az aggodalmaidat, teljes mértékbe egyet értek, hogy az összes bevándorlót egyesével vizsgáljanak meg, és KIS számba engedjék be országunkba, integrációjukra felügyelve. Orbán Viktor be is engedett muszlim menekülteket. (2019ben 50000 fő volt a fidesz kormányzás alatt beengedettek száma) Szerintem ez egy elviselhető dolog, de nyilvánvalóan aki tisztességtelen ember, terrorista azt zárják börtönbe/ne engedjék be. Aki tisztességes munkás lesz és átveszi az európai értékrendet az maradhat.


LMBTQ témakörhöz. Szerintem mindenkinek a magán ügye a szexualitása. Én se értek egyet azzal ha embereket akarunk átnevelni (egyébként nem is lehet) és úgy érzem ha szépen elvan két fiú vagy lány együtt akkor ugyan mi baj van vele? Jézus is egymás elfogadására/szeretésére tanított minket. Iskolába is úgy érzem helye van hogyha megvernek egy fiút, mert tetszik neki petike, akkor azt mondja a tanárnéni hogy ejnye, teljesen normális ha ő a fiúkat szereti. És igen főleg művész iskolába előfordult hogy heteró embert szekáltak hogy miért nem meleg. A tanárnak ugyan úgy érte is ki kell állni, ugyan úgy ha testalkatáért/magasságáért piszkálnák. Gondolom még amerikai dolgokról/Hollywoodrol is hallottál. Hidd el szerintem is nevetséges az egész. Több szinten problémák vannak a társadalomban. És én arra szeretném felhívni a figyemet hogy azokat a melegeket akik úgy viselkednek mint egy normális ember, csak a hálószobába azonos neműekkel vannak azokat hagyjuk békén. Aki kitalálja hogy ő helikopternek definiállja magát azzal üljünk le beszélni hátha boldogabb lesz, aki meg erőszakosan akar fellépni ellened mert hetero vagy azt el kell ítélni.

A filmek terén pedig engem is zavar hogy mindenhova meleg/fekete karaktereket akarnak berakni, csak azért hogy jó színbe tüntessék fel magukat. Ha akarnak meleget akkor írjanak egy sztorit amibe bele illik, és előre visszi a cselekményt az, hogy ő meleg.


Az ország vezetése viszont kérdéses. Szerintem sokan egyérthetünk hogy az ellenzék úgy borzasztó ahogy van. Tele van lecsúszott elidősödött pártokkal akiknek nincs helye a magyar politikába. Gyurcsányt legelőször küldeném börtönbe a bűnei miatt. Mai napig nem értem miért nem számoltatták őt el.



Viszont. Kérlek téged, hogy tájékozódj kritikusan. Magyaroszág Orosz ország felé húz. Orbánnak emiatt veszett össze a lengyel kormánnyal, akik szintén Eu ellenesek voltak. Orosz ország elnyomott minket régen. Persze teltek múltak az évek és orosz országba nem jó a helyzet. Az embereket börtönbe viszik tüntetésért. Figyelik mit írsz Facebookon. Képzeld el mi lenne ha börtönbe zárnának amiatt mert elmész a békementre.

Európába legmagasabb az infláció, legnagyobb a korrupció. 10 akárhány éve 2/3-os alkotmányozó többséggel nem tudják megváltoztatni a dolgokat?


Köszönöm ha végig olvastad, és gondolom lesz amivel nem értesz egyet, ez jól is van. De kérlek ne gondold azt hogy mindenki aki kritikával fordul a rendszer felé az radikálisan másik oldalt akarja. Látod én nem akarom hogy a gyereked meleg legyen és sminkelje magát. Én azt akarom hogy ne bántsa petikét mert a fiúkat szereti. És petike se őt. Én nem ellened vagyok. Kérlek hogy gondolkodj kritikusan, és nézd meg mit mindkét oldal. Ne hidd azt hogy csak olyan emberek vannak akik terroristakat akarnak meg mindenkit átoperáltatni, meg olyanok akik tisztességes muszlimot akarnak a határon hagyni, aki kész lenne Európai értémrendek szerint az ország javát szolgálni.



Mi kell? Kritikus gondolkodás és az arany közép út.

Remélem nem bántottalak meg❤️

2023. okt. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!