Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A skót Celtic szurkolók miért...

A skót Celtic szurkolók miért éltették Palesztínát?

Figyelt kérdés

[link]


Azt hittem a nyugati (főleg angolszász) emberek a nyugatias Izraellel szimpatizálnak.

Az sem magyarázat, hogy az arab bevándorló szurkolók miatt mert a Celtic fanok túlnyomó többsége (a videóban látható módon) full fehér angolszász.


Miért támogatják a terroristákat miközben a szurkolói daluk is a békéről szól? (You'll never walk alone)


Azt sem értem, hogy a cikk szélsőbaloldali szurkolókról ír viszont a szélsőbaloldal a széljobb ellentéte (akik utálják a zsidókat) ennélfogja nekik meg a zsidókat kellene imádniuk.

Kész kavarodás az egész nekem!



2023. okt. 26. 20:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
32%

#10: „Csak a terroristákkal van gond”


"Csak" :) Úgy képzeld el hogy a gázai palesztinok kb. fele ebbe a kategóriába tartozik, nem vicc, ők az izraeli civilek lemészárlását a szabadságharcuk egyik legális eszközének tekintik.

2023. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

11


A “csak”-ot nem úgy értem, hogy csak ennyi.

Hanem hogy nem a gázai civilekkel van gond. Hanem ezekkel a szélsőségesekkel.

Nekem gőzöm nincs hány tagja van, és mennyi a szimpatizáns. Szerintem kb senkinek sincs erről információja.



Én sajnálom azokat akik csak lehajtott fejjel tűrnek ott is. A gyerekek meg aztán végképp semmiről sem tehetnek.

És Izrael is ezért szól nekik támadás előtt mindig.



Amit a hamasz művelt Izraelben, tényleg nagyon kegyetlen és brutális volt. Pl kapával vágta le egy 5 éves gyerek fejét, vagy hogy kibeleztek egy terhes nőt , meg hát láttam videókat is.

A gyomrom fordul fel tőle.

Csodálom Izraelt , hogy ennyire is képes visszafogni magát. Gondolom micsoda harag lehet most bennük, ha még engem is kiakaszt, amit ezek a görények műveltek ott.

De szerencsére nem nekem kell dönteni erről, mert én nem hiszem, hogy így vissza tudnám fogni magam. Pedig nem vagyok sem iszlám sem zsidó de még keresztény sem. Nem hiszek az ilyesmiben. Nem gyűlölöm egyiket sem.

Egyedül az a pici , poros , sérült kisgyerek lenne képes vissza tartani, akit az anyja visz egy gázai utcán, meg az, akit telefonon hívtak fel bombázás miatt figyelmeztetni, hogy menjen onnan, és azt mondta nem tud, a hamasz nem engedi, az utcákat lezárták, haza küldik őket , aki mégis megpróbál dél felé kijutni, arra lőnek is. Lelövik.



Rohadt nehéz helyzet ez!


Csak remélhetjünk, hogy lesz valami megoldás , a hamasszal most már csinálni kell valamit. Úgy tudom, sokat ismernek már közülük. Nekik biztos, hogy vége ha előmásznak a vackukból.

2023. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!