Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Holnap nyer a Fradi szerintete...

Holnap nyer a Fradi szerintetek a Celtic ellen?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Igen. 😍💚
Nem. 😢
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy nyernek. Sima 3-0 a skótoknak.
2020. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én azt mondom nyernek

1-0 vagy 2-1


Holnapu: A Vidi és a Puskás A is nyerni fog. meglátjátok

2020. aug. 25. 12:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, a kelták azért jobbak sokkal, a csapat is 4x annyit ér, van nemzetközi tapasztalatuk stb...
2020. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát... kb. egy dolog szól a Fradi mellett, az, hogy egy meccsen bármi előfordulhat...

1-nél többet nem szabadna kapni, ha tovább akarunk menni. :)

Szerintem egy 3-1-be belefutunk...

2020. aug. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én magam úgy vélem, hogy nagyjából 70%-30% a megoszlás a skótok javára. Nem reménytelen, de nem is valószínű a Fradi továbbjutása.


Látta, a szavazás állása igen egyoldalú, s csak azért tettem a Fradira, hogy egy kicsivel elmozdítsam az arányokat abba az irányba, amit gondolok.


Kex: azért ez nem így van...

A Fradi mellett szól, hogy habár idegenben játszanak, nem lesznek nézők, akik fanatikusan a skótokat segítsék

A Fradi mellett szól az is, hogy tavaly 7 nemzetközi meccsen veretlen maradt a csapat és ezek közül ugyan 2 irreleváns (Suduva, Valetta), de azért ott volt egy Ludogorec, Dinamo, Espanol, CSZKA, Ludogorec ch.2 - s ezen csapatok már értelmezhetők a Celtic kapcsán

A Fradi mellett szól az is, hogy most elég jól együtt maradt a csapat, nem kellett új csapatt építeni, mint sokszor

A Fradi mellett szól Rebrov személye is...

Végezetül a Fradi mellett szólhat, ha esetleg a skótok valamennyire lenéznék a Fradit...


mindettől függetlenül én is a skótokat tippelem, de nem olyan lehetetlen...

2020. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit leírtál annak a nagy része nem a Fradi mellett szól, csak nem szól ellenük, és a tavalyi helyzethez képest pozitívum, de jogos. Ezekben a dolgokban azért a Celtic sem áll rosszul. (Tavalyi skalpok, fix mag, stb) :)

Nálam inkább 80-20% a helyzet. A Rebrov irányította Fradiból kiindulva a legnagyobb esély abban lehet, hogy 1 gólt kapunk max, elől meg kihasználunk minden lehetőséget ami jön.

Menjünk el tizikig, aztán győzzön a higgadtabb :)

2020. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélem bejutnak a BL be és megnézhetem őket valami Bayern, Real, Barca, City ellen.
2020. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kikapnak 2-0-ra
2020. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Megcsinálta a Fradi a kapjunk egy gólt, elől meg rúgjunk be mindent taktikát. :)

Durva mit elbírt a védelem. Csak így tovább!

2020. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem volt túlzó a tippem... emlékeim szerint én voltam az első FTC-t tippelő... a mostani (végeredmény) 9-5 kb stimmel: 70%-30%. És nyert a 30%.
2020. aug. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!