Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A Fradi mennyit fizethetett a...

A Fradi mennyit fizethetett a Celticnek hogy lefeküdjenek nekik tegnap?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 15:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
Kérdezd Mészáros böllér urat :D
2020. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Igazságtalan vagy: nyert a Fradi és kész! Jól játszottak és ez egy nagy dolog! Hajrá FRADI!
2020. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Semennyit. Jó napot fogtak ki és önmagukhoz képest jók voltak a celtic pedig pont fordítva. 90p alatt 2x lőttek kapura és abból 2 gól lett. Az első gólnál a komplett Celtic betlizett, olyan 2 mp-ig nem mozdultak a 16-osnál labdát kapó játékosra. A másodiknál csak egy védő és a kapus hibázott.


Majd jön megint egy dinamo zagreb 0-4 aztán helyükre kerülnek a dolgok.

2020. aug. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem csodálkoznék ha a politika megtolná őket egy kis csoportkörbe jutási prémiummal. Most hogy a gazdasági csoda mítosza kezd szertefoszlani ki kell használniuk a hülyítés minden terepét. A pénz csodákra képes. A magyar válogatott is felismerhetetlenül jó tudott lenni kb 4 meccsen, Norvég oda vissza, osztrák, portugál. Aztán jött a realitás belga 0-4, Feröer, Andorra.
2020. aug. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem a felvetést. Mindennaposak a váratlan eredmények a futballban.
2020. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%
Kiváncsi vagyok, hogy mi lesz a Zagreb ellen!
2020. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%
#6 Én olyan jó meccset várok, mint a 0-4 volt a groupamában. Iszonyú jól játszott a zagreb. Élmény volt nézni a játékukat.
2020. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
zidán játszott a legjobban!
2020. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Magyarként várjátok a jó játékot a Zágrábtól? Gratulálok... Remélem láttátok a Fradi jó játékát és most veritek a 3 centis faszotokat a Zágráb EL playoff esélyeire....
2020. szept. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9-es. magyarként, azért kicsit szomorú, hogy csak három magyar nevelésű játékos van a kezdőben. Legalábbis pár éve nem néztem focit és meglepődtem, mert azért talán 5-10 éve nem ezek voltak az arányok.


Csak az összefoglalót láttam, de kiegyenlített meccsnek mondták talán a Dinamo még veszélyesebb is volt?


Remélem a Molde-t is sikerül megoldani.


Jó lenne valami ilyen középeurópai regionalliga, hogy a kisebb középeurópai országok erősebb csapatai többet játsszanak egymással.


Ha meglesz a Bl, remélem azért tud szoros meccseket játszani a Fradi.

2020. szept. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!