Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem adják vissza a...

Miért nem adják vissza a Közel-Keletet a muszlimoknak, mikor történelmi tény hogy csak a muszlimok képesek békét teremteni?

Figyelt kérdés

600-as évek elejétől 1920-ig a muszlimoké volt a Közel-Kelet és történelmi tény hogy ez az időszak a legbékésebb. Zsidók, muszlimok és keresztények békében éltek egymás mellett és többszáz évig ez a térség volt a legfejlettebb a világon.

Tudjuk mi történt mikor keresztényekhez került az irányítás. A keresztesek bemelegítésnek legyilkolták Európában az útjukba kerülő zsidókat, majd kiirtották Jeruzsálem teljes zsidó és muszlim lakosságát. Később pedig 1920-ban önkényesen húzták meg a határokat a vallási, etnikai adottságok figyelmen kívül hagyásával mint Trianon esetében és diktátorokat ültettek a kialakított államok élére. Az utóbbi 20 évben pedig a sokadik háborút indítják ENSZ felhatalmazás nélkül amiben milliók vesztették életüket és terrorszervezeteket hoztak létre.

Ha zsidókhoz kerül az irányítás, látjuk még ennél is rosszabb. Izrael 80 éve népirtást követ el a palesztinok ellen és a keresztényeket is kidobták Izraelből.


Tehát mindenkinek az lenne a legjobb ha visszaadnák a Közel-Keletet a muszlimoknak. Újra béke lenne.



2023. okt. 29. 07:54
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/184 progizo ***** válasza:
100%

#48.: "biztos a keresztény fehérek a legalkalmasabbak arra hogy békét hozzanak"


Magyarként tudom, hogy milyen álságos, sunyi, álszent és gonosz tud lenni a nyugat, hiszen Trianont is ők erőszakolták ránk.

De tudom azt is, hogy mennyi kárt okozott hazámnak az iszlám-török hódítás a 16-17. sz.-ban.

Óriási és jóvátehetetlen károkat okozott mindkettő és persze eszébe sem jut megtéríteni (mondjuk nem is tudná).

Most meg végképp nem kérek az iszlámból, a vele csomagolt sariából, a nők másodrangúvá tételéből, a terroristaképző Korán-iskolákból, az ilyen-olyan vallási előírásokból.

Apropó: minek jöttek a Közel-Keletre a muszlimok? Ott ők is csak hódítók.

2023. okt. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/184 A kérdező kommentje:

2Akkor legalább végre elismerted, hogy egy barom vagy"


Ki mondta hogy a muszlim egy nép? Én vagy ti? Aki ezt mondta az barom. Maradhatunk ennyiben?

2023. okt. 29. 16:19
 63/184 A kérdező kommentje:

"56# Benézted, mert nem én írtam a muszlimost. Én még csak most jöttem ide, de már levágtam,kinek vannak itt marha nagy problémái, az te vagy bizony. 52 vagyok."


Akkor nem volt még értelmes hozzászólásod. Szerintem ha csak ennyit tudsz ne erőltesd.

2023. okt. 29. 16:20
 64/184 A kérdező kommentje:

"A legjobb akkor volt a Közel-Keletnek, amikor római vagy még korábbi ókori birodalmakhoz tartozott."


Akkor még nem voltak muszlimok. Keresztények voltak de üldözték őket a rómaiak. Zsidók is voltak de a rómaiak leigázták az államukat, lerombolták a legszentebb templomukat és legyilkolták, elüldözték őket. Amúgy biztos igazad van és tök jó volt nekik :))))

2023. okt. 29. 16:23
 65/184 anonim ***** válasza:
100%

"Ki mondta hogy a muszlim egy nép?"

Elsőnek te. Epic fail :)

2023. okt. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/184 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még tőled se látni értelmes hozzászólást.
2023. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/184 A kérdező kommentje:

"Magyarként tudom, hogy milyen álságos, sunyi, álszent és gonosz tud lenni a nyugat, hiszen Trianont is ők erőszakolták ránk."


A Közel-Keleten is ugyanazok húzták meg a határvoanalakat akik Trianonnál.



"De tudom azt is, hogy mennyi kárt okozott hazámnak az iszlám-török hódítás a 16-17. sz.-ban."


Az igazsághoz hozzátartozik hogy előbb a Magyar Királyság akarta előbb leigázni a törököket és nem volt olyan rossz mint ahogy behazudják. Például a katolikusok üldözték a protestánsokat de a török hódoltság területén békében élhettek.



"Óriási és jóvátehetetlen károkat okozott mindkettő és persze eszébe sem jut megtéríteni (mondjuk nem is tudná)."


Trianonnál elveszett az ország kétharmada. A török hódoltság után a Habsburgok nem adták vissza a magyar függetlenséget.



"Most meg végképp nem kérek az iszlámból, a vele csomagolt sariából, a nők másodrangúvá tételéből, a terroristaképző Korán-iskolákból, az ilyen-olyan vallási előírásokból."


Ezekből én sem kérek és nincs is köze az iszlámhoz.



"Apropó: minek jöttek a Közel-Keletre a muszlimok? Ott ők is csak hódítók."


Az iszlám a közel keletről indult ahogy a kereszténység is. Akkor már miért nem az merül fel benned hogy mit keres itt a kereszténység. Főleg úgy hogy a magyar népre is erőszakkal lett rákényszerítve a keresztény vallás.

2023. okt. 29. 16:32
 68/184 A kérdező kommentje:

"Elsőnek te. Epic fail :)"


Idéznéd?

2023. okt. 29. 16:32
 69/184 A kérdező kommentje:

"Eddig még tőled se látni értelmes hozzászólást."


Kezd akkor a kérdés alatti magyarázattal. Neked abból mi nem értelmes?

2023. okt. 29. 16:33
 70/184 anonim ***** válasza:
100%
Már idézték neked. 50. komment. Ezzel megint csak azt bizonyítottad, hogy el se olvasod amiket írnak neked, csak belekötsz abba amibe először sikerül és hazudozol. Szánalmas...
2023. okt. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!