Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem adják vissza a...

Miért nem adják vissza a Közel-Keletet a muszlimoknak, mikor történelmi tény hogy csak a muszlimok képesek békét teremteni?

Figyelt kérdés

600-as évek elejétől 1920-ig a muszlimoké volt a Közel-Kelet és történelmi tény hogy ez az időszak a legbékésebb. Zsidók, muszlimok és keresztények békében éltek egymás mellett és többszáz évig ez a térség volt a legfejlettebb a világon.

Tudjuk mi történt mikor keresztényekhez került az irányítás. A keresztesek bemelegítésnek legyilkolták Európában az útjukba kerülő zsidókat, majd kiirtották Jeruzsálem teljes zsidó és muszlim lakosságát. Később pedig 1920-ban önkényesen húzták meg a határokat a vallási, etnikai adottságok figyelmen kívül hagyásával mint Trianon esetében és diktátorokat ültettek a kialakított államok élére. Az utóbbi 20 évben pedig a sokadik háborút indítják ENSZ felhatalmazás nélkül amiben milliók vesztették életüket és terrorszervezeteket hoztak létre.

Ha zsidókhoz kerül az irányítás, látjuk még ennél is rosszabb. Izrael 80 éve népirtást követ el a palesztinok ellen és a keresztényeket is kidobták Izraelből.


Tehát mindenkinek az lenne a legjobb ha visszaadnák a Közel-Keletet a muszlimoknak. Újra béke lenne.



2023. okt. 29. 07:54
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/184 anonim ***** válasza:
100%

"Neked abból mi nem értelmes?"

Konkrétan semmi, tekintve hogy csak egy elfogult propaganda, amit a történelmi tények cáfolnak, mint arra több válaszoló is rámutatott. Nem sikerült felfognod, vagy csak nem érdekel, amikor megcáfolnak?

2023. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/184 A kérdező kommentje:

"Már idézték neked. 50. komment. Ezzel megint csak azt bizonyítottad, hogy el se olvasod amiket írnak neked, csak belekötsz abba amibe először sikerül és hazudozol. Szánalmas..."


Ja hogy ez? :)))


"Ezek mind az utóbbi néhány évtizedben történtek. Leírtam érthetően hogy ezeket az országokat a keresztények hozták létre és ültettek oda diktátorokat. Ezek nem valódi muszlim vezetők. Nem a muszlim nép választotta őket. A mai Közel-Keleten Erdogan egy egyetlen akit valóban a nép szavazott meg



Nem megy neked a magyar nyelv értő olvasása? Itt muszlim országokról beszélek és magyarázom hogy nem az adott ország muszlim lakossága választotta meg azokat a vezetőket. Ez sehogy sem jelenti azt hogy szerintem a muszlim egy etnikum. Látom funkcionális analfabétákkal vitázom :)

2023. okt. 29. 16:57
 73/184 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha te képtelen vagy fogalmazni, akkor is más a hülye. Szánalom a köbön.
2023. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/184 A kérdező kommentje:

"Konkrétan semmi, tekintve hogy csak egy elfogult propaganda, amit a történelmi tények cáfolnak, mint arra több válaszoló is rámutatott. Nem sikerült felfognod, vagy csak nem érdekel, amikor megcáfolnak?"


Mivel cáfolták? Sehol nem látom. A keresztesek mikor megérkeztek kiirtották Jeruzsálem teljes zsidó és muszlim lakosságát. Mikor a muszlimok érkeztek meg, zsidók, keresztények és muszlimok békében élhettek. Akkor ki a békés és ki az erőszakos?

2023. okt. 29. 16:59
 75/184 A kérdező kommentje:

"Tehát ha te képtelen vagy fogalmazni, akkor is más a hülye. Szánalom a köbön."


Teljesen érhetően fogalmaztam. Mig az értelmi fogyatékos válaszoló szerint a muszlim egy nép és hozzátette hogy nem fehér :)))

2023. okt. 29. 17:01
 76/184 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel cáfolták?"

Konkrétan erről szóltak a hozzászólók kezdeti kommentjei, amíg szép lassan mindegyiknek tele nem lett a töke hogy minden cáfolatot ignorálsz és hazudozol tovább.

Lehet hogy a fogalmazás mellett az értő olvasás sem megy neked, de akkor kérj segítséget, hogy értelmezzék neked, hogy ha a törtenelmi tények ellentmondanak a téveszméidnek, az miért cáfolat!

Majd szólj, ha találtál hozzá segítséget, és sikerült értelmezned őket!

2023. okt. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/184 A kérdező kommentje:

Én nem látok semmit amivel megcáfoltátok. Konkrétan rá is kérdeztem erre de nem válaszoltál:


A keresztesek mikor megérkeztek kiirtották Jeruzsálem teljes zsidó és muszlim lakosságát. Mikor a muszlimok érkeztek meg, zsidók, keresztények és muszlimok békében élhettek. Akkor ki a békés és ki az erőszakos?

2023. okt. 29. 17:13
 78/184 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk számomra csak egy rejtély maradt. Minek írtok egyáltalán neki, minek bátorítjárok? Látjátok, hogy direkt azon élvezkedik, hogy titeket provokál, egy percig sem érdekelte, mennyire valótlan mindaz, amit idehány. Feleslegesen pocsékoljátok a saját időtöket, és etettek egy ilyen szánalmas trollt. Minek?
2023. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/184 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem én vagyok a legtürelmesebb ember a világon, ha ilyen ocsmány, gyűlölködő hazudozást látok valakitől, nem mindig egyszerű türtőztetni magam. De sajnos jogos. Úgyis már kb 4 oldal óta csak olyan béna dumákkal jön, amiket már az első kommentek cáfoltak.
2023. okt. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/184 A kérdező kommentje:

"Hát, nem én vagyok a legtürelmesebb ember a világon, ha ilyen ocsmány, gyűlölködő hazudozást látok valakitől, nem mindig egyszerű türtőztetni magam. De sajnos jogos. Úgyis már kb 4 oldal óta csak olyan béna dumákkal jön, amiket már az első kommentek cáfoltak."


Történelmi tényeket írtam. Bármelyik történelemkönyvben utánanézhetsz. Mondjuk nem is ártana mert ezek szerint soha nem olvastál ilyen könyvet.


És újra felteszem a kérdést:


A keresztesek mikor megérkeztek kiirtották Jeruzsálem teljes zsidó és muszlim lakosságát. Mikor a muszlimok érkeztek meg, zsidók, keresztények és muszlimok békében élhettek. Akkor ki a békés és ki az erőszakos?

2023. okt. 29. 17:20
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!