Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az izraeliek miért nem akarnak...

Az izraeliek miért nem akarnak egy egyállami, demokratikus, nem etnikai alapú, közös, szabad Palesztinát?

Figyelt kérdés

Izrael gondosan ügyel arra, hogy a zsidók többségben legyenek Izraelben (most kb. 80% az arányuk). Ezért üldözött el anno szinte minden palesztint, majd nagyon keveset engedett vissza, nem engedi vissza a menekülteket, akadályozza az arab bevándorlást, nem ad állampolgárságot a megszállt és gyakorlatilag bekebelezett területeken élő araboknak (és Gázának sem), stb.

Miért olyan fontos egy etnikailag zsidó többségű állam? Ha Izrael demokratikus lenne, akkor jól élhetne kb. 12-15 millió arab is (a menekültekkel együtt), nem gettókban, rettenetes körülmények, lelki terror közepette. Lennének az elmúlt 75 év miatt atrocitások, de erről ők tehetnének, és védekezhetnének, mint a dél-afrikai fehérek (pl. elkerített falakkal, kivándorlással).

A nemzetközi zsidóság nem lenne veszélyben globálisan. És ott van Amerika vagy a nyugati országok, amelyek védenék őket, és az USA is erősen cionista. Így viszont veszélyben vannak sokan az emberiségben, az arabok, irániak, az USA már 5-10 millió embert megölt ebben az évszázadban, Irán, Líbia, Afganisztán vagy Szíria (vagy Ukrajna) tönkre van téve.

Vagy a jövőben nagy veszély fenyegethetne egyes diaszpórákat, ha nem lenne mögöttük Izrael nukleáris kapacitása? Pl. ha az USA-ban antiszemita erők kerülnének hatalomra, vagy a következő világháborúban, és ezért megéri elnyomni a palesztinokat?



2023. nov. 20. 13:05
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/270 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig hazudozol? :) Azt írja a náci Németország többségében keresztény nemzet keresztény vezetéssel. Tehát a náci párt vezetés is keresztény volt. A náci pártban több millió ember volt akik szintén többségében keresztények hiszen a lakosság 95%-a keresztény volt.


Szóval hazugok vagytok. A nácik keresztények és a Biblia az alapja a náci fajelméletnek.

2023. nov. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/270 anonim ***** válasza:
Tehát el se olvasod se a cáfolat forrásait, de még a saját forrásaidat sem, hanem ismételgeted a fanatikus gyűlölködésen alapuló hazugságaid. Akkor ahogy mondtam, ez tényleg zárható.
2023. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/270 anonim ***** válasza:
0%

Hol látsz itt gyűlölködést? Ott a statisztika arra az időre vonatkozóan feketén fehéren pontos dátummal. Még azt is leírják melyik keresztény felekezethez hányan tartoztak. Szó szerint leírták neked hogy a náci Németország többségében keresztény nemzet keresztény vezetéssel ha esetleg nem menne a magyar nyelv értő olvasása, de így is behazudod hogy csak gyűlölködők :)

Most is én vagyok az aki bizonyítja az állításait, ti pedig hazudoztok mint mindig.

2023. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/270 anonim ***** válasza:
Csak épp nem arról szól a statisztika, amiket korábban hazudtál, és amiket többen is cáfoltunk. Epic fail...
2023. nov. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/270 anonim ***** válasza:
51%

Tessék 1933-ban így nézett ki a vallási hovatartozás a náci Németországban:


approximately 67% Protestant and 33% Catholic, while the Jewish population was less than 1%


Tehát egyértelműen megállapítható hogy a náci németek keresztények voltak. Na akkor ki a hazug?

2023. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/270 anonim ***** válasza:

"Csak épp nem arról szól a statisztika, amiket korábban hazudtál, és amiket többen is cáfoltunk. Epic fail..."


Szórakoztató ahogy vergődsz :) Mesélj mit cáfoltál meg? :)

2023. nov. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/270 anonim ***** válasza:
90%

"Tehát egyértelműen megállapítható hogy a náci németek keresztények voltak"

Mivel a nácik és a német átlagemberek nem egy halmaz, ez már megint csak egy újabb hazugság hogy valahogy kimagyarázd a korábban bebukott hazugságaidat. Milyen meglepő...

Nem is vártam mást. Na szevasz!

2023. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/270 anonim ***** válasza:
51%

Ne menekülj :)

Nem mondtam hogy egy halmaz te hazug :) Azt írja a náci Németországban az átlag emberek keresztények, így a náci párttagok is keresztények mivel az átlag emberekből kerültek ki.

2023. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/270 anonim ***** válasza:

Hm, bár a másik két kommentelő szemmel láthatóan jól szétcincálta a kamu érveidet, úgy tűnik, te ebből nem sokat fogtál fel. Így gondolatkísérletként itthagynám neked ezt:

A nácik keresztények. = A muszlimok terroristák.

Sok sikert a megvilágosodáshoz! Ne kapkodd el!

2023. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/270 anonim ***** válasza:
51%

Szétcincálta az érveimet? :) Azt állították hogy a nácik ateisták meg okkult pogányok, nem keresztények voltak. Erre mutattam statisztikát ami bizonyítja hogy a náci vezetés és a náci párttagok keresztények voltak. Akkor szerinted ki cincált szét kit? :)



"A nácik keresztények. = A muszlimok terroristák."


Szerinted ez a képlet igaz? Én nem állítottam hogy minden keresztény náci, hanem azt hogy a nácik keresztények. A képletedben viszont az szerepel hogy minden muszlim terrorista ami egyértelműen hazugság.

Továbbá a náci ideológia keresztény országban alakult ki, keresztények voltak illetve ma is keresztények a követői. Ellenben terrorszervezetből létezik mindenféle vallású ideológiájú. Tehát úgy ahogy van hazugság amit állítasz.

2023. nov. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!