Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Másnak is feltűnt, hogy a...

Másnak is feltűnt, hogy a Hamász is egy feminista szervezet? Csak női túszokat engednek el.

Figyelt kérdés
Hát igen. Minden társadalomban és korban a nők kapnak kedvezőbb bánásmódot. Mindig a nőknek könnyebb a helyzetük.

nov. 24. 21:35
1 2
 1/17 Molyember ***** válasza:
81%
Megcsináltatod a fogaidat, elmész fodrászhoz, kicsit sportolsz, aztán keresel egy jó pszichológust, aki segít feldolgozni azokat a dolgokat, amik miatt haragszol az anyukádra. Na, utána lesz csajod.
nov. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
El kéne mennetek iskolába, hogy megtanuljatok olvasni, mert egy egyszerű szöveget sem tudtok értelmezni.
nov. 24. 21:49
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Valamennyire azért tévedsz mert én úgy tudom hogy nők mellet gyerekeket is szabadon engedtek.

A társadalom túlnyomó többsége védelmezi óvja és sokkal jobban érez empátiát a nők és a gyerekek iránt, ez természetes pszichológiai reakció.

Még az amúgy nem pszichopata súlyos bűnözőknél is meg van az az íratlan szabály ("nőket és gyerekeket nem bántunk mert nők és gyerekek nem árthatnak nekünk").

Bár ezt az egészet amit írtam véletlenül se azokra az elmebeteg hamaszosokra értettem akik még csecsemőket is öltek.

nov. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Igen, feltűnt , biztos kiverték a balhét és nem akarták lelőni inkább elengedték gondolván ezzel is borsot törnek izrael orra alá, hogy ráeresztik a hisztis némbert
nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

A gyerekek érthető. De a nők manapság miért egyértelmű hogy őket el kell elengedni?


Legalábbis a feministák szerint őket miért illeti meg megkülönbözetett bánásmód? Nem kéne ilyenkor is tiltakozni?


Mert ha csak a magasabb bérekért meg olyan dolgakért tiltakoznak ami nekik jók, akkor ez alapján saját maguknak mondanak ellent.


Hiszen egyenlő jogokat szeretnének. Itt a férfiak szabadsághoz való joga nemi alapon sérül. De ezzel nincs bajuk, legalábbis nem látok sehol semmilyen kampányt hogy egyenlő esélyeket a férfiaknak is.


Ugyanez van Ukrajnával kapcsolatba is. Sehol sem hallom a feministáktól hogy ők is menni akarnak háborúzni, de azt sem hogy a férfiakat se vigyék el kényszerrel.

nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Meg gonoljatok bele, mondjuk nem engednek el egy 70 éves férfit, vagy egy rokkantat, vagy egy 16 éves kis kamaszfiút. Csak azért mert férfi.


A 30 éves nő, aki ereje teljében van, meg mehet.


Szerintem meg kéne szüntetni a nők áldozatként beállítását folyamatosan.

nov. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6

Abba gondolj bele, hogy milyen lehet most egy ukrán férfinak lenni. Képzeld magad a helyzetébe. Évek óta, a nap 24 órájában folyamatos rettegésben, gyomorideggel, halálfélelemben kell élnie, mert az ukrán rezsim bármikor kivégezheti. Bármelyik pillanatban jöhetnek érte a "fekete autóval" kényszersorozás céljával, és vége az életének.


Egy iskolás fiúgyereknek is folyamatos rettegésben, halálfélelemben kell élnie. Abban a tudatban kell iskolába járnia, hogy a napjai meg vannak számlálva. Amint betölti a 18. évet, az ukrán rezsim terroristái fogják elrabolni és a kínhalálba kényszeríteni. Közben azt látja az iskolában, hogy a lány osztálytársai gondtalanul buliznak és közben gúnyosan, röhögnek, kárörvendenek rajta (fiúkon), hogy őket (lányokat) ez nem érinti, nekik több joguk van az élethez is. Na ez is olyan dolog, amit sajnos csak én mondok ki, sajnos csak én képzelem magam a helyzetükbe.

nov. 24. 23:20
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Elsosorban noket es gyerekeket vittek, a ferfiakat tobbnyire azonnal kivegeztek. Gyakorlatilag nincs ferfi tuszuk.
nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%

8#


Ha ez igaz, akkor még rosszabb a férfiak helyzete, mert akkor nem csak hogy a szabadsághoz kisebb az esélyük ilyen helyzetekben, hanem egyáltalán az életben maradásra sincs esélyük.



A nők zaklatásáról kis millió kampány van. Ha megölnek egy férfit, csak azért mert férfi, a nőket pedig életben hagyják, sőt később elengedik, akkor ez felfoghatatlanul nagy hátrány nemi alapon a férfiakra nézve. Senki nem szólal fel ez ellen.


Ehhez képest ha megtapogatnak egy nőt a buszon ( ezt is elítélem természetesen) azégbekiáltó bűn és szegény nők. Ha meg kivégeznek férfiakat, meg háborúkban kényszersorozzák és a húsdarálóba küldik őket, az ellen meg sehol semmilyen kampány nincs, meg nem hallom hogy bárki sajnálná ezeket a férfiakat. Senki nem mondja soha hogy szegény férfiak. Ez hátrányos megkülönböztetés.

nov. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

7#


Nagyon jól megfogalmaztad két 18 éves ukrán helyzetében lévő különbséget, ha éppen férfi vagy ha éppen nő az illető. Ég és föld a különbség.


Én még kiegészíteném azzal, hogy a nők még az országot is simán elhagyhatják, nyugaton tárt karokkal várják őket.

nov. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!