Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon milyen feminist...

Magyarországon milyen feminista szervezetek vannak?

Figyelt kérdés
Még olyan kérdésem lenne, hogy férfiként van-e lehetőség aktivistának csatlakozni ilyesmibe? Én nagyon támogatom az ilyen jellegű megmozdulásokat, a nők egyenjogúsága és teljesítményeik elismerését kiemelt fontosságúnak tartom, illetve a családon belüli erőszakot elszenvedett nőkért is mindig kiállnék és segíteném őket a lehetőségeimhez mérten.

2017. okt. 13. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

1, a nok es ferfiak egyenjoguak a magyar torvenyek alapjan

2, csaladonbeluli eroszaknak ugyanugy elszenvedoi ferfiak is mint nok, a statisztikak alapjan azert van tobb noi aldozat mert sok ferfi egyszeruen nem mer beszelni rola mert cikinek tartja hogy egy notol kapott ki ugymond ezert sok eset felderitetlen es a statisztikak erosen ferditenek

3, a mostani sokadik hullamu feminizmus mar inkabb a tobbletjogokrol es a ferfi ellenessegrol szol, ez az amiert nekem unszimpatikus


27N

2017. okt. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Remélem semmilyenek.
2017. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
A feminista szervezeteket inkább felejtsd el. Legtöbbjük már nem a női jogokról szól, az már nem divat meg nem termel pénzt. Sokat elárul a helyzetről, hogy Franciaországban is maguk a nők tüntettek egy-egy feminista szervezet ellen.
2017. okt. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A feminin-nácik már rég nem az egyenjogúságról szólnak. Ahogy azt mondani szokás és itt az összes áthallásával együtt: Kiöntötték a gyereket a fürdővízzel.
2017. okt. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha férfiként ilyenhez akarsz csatlakozni, ne haragudj de nagyon értelmetlen dolgot akarsz. A nők már egyenjogúak ma is és a teljesítményük is el van ismerve, tehát ezért küzdeni nem kell mert már meg van. Ma a "feminista" nő csak a nevében az valóságban a nőket a férfiak fölé helyezni. Sok nő vall ma ilyen nézeteket. [link]


"A nememnél fogva nem csak értékesebb vagyok, hanem különféle reprodukciós jogaim vannak sőt, még a másik nem reprodukciós jogaival is én rendelkezem." Ilyenek a mai "feministák". Értékesebbnek tartják magukat mert nők. Mai feminizmus= minden férfi egy bunkó akiket el kell nyomni. Az erőszak az erőszak, ha nő szenvedi el ha férfi akkor is. Ma már nincs feminizmus, csak férfigyűlölő femináci nézet. Szóval te férfiként akarsz ilyenbe belépni?

2017. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs abban semmi rossz, ha egy mai modern nő a karrierjét és a tudást helyezi előtérbe a család alapítás helyett. Így is nagyon sok a tanulatlan nő, akik korán szültek, ezért nem igazán tudnak mást felmutatni azon kívül, hogy anyák. A feminizmus egyfajta válasz is lehet erre az ősrégi sztereotípiákra mint pl. hogy a nőnek a konyhában a helye, meg szüljön ameddig bele nem rokkan. Tudom, hogy van a feminizmusnak egy szélsőségesebb változata is, amiről írtatok is, de azért nem csak azzal kéne azonosítani a feminizmus eszméjét. Annál sokkal összetettebb.
2017. okt. 20. 04:04
 7/10 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező: aztán meg öregkorodban a karriered ápol téged, ha beteg vagy, stb ugye?

Legtöbb helyen meg a szélsőséges feminista szervezetek már nagyon rég kiszorították a normális feminista szervezeteket. Ma már a feminizmus arról szól, hogyha férfi vagy akkor bűnhödnöd kell.

2017. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Én támogatom! A nők teljesen egyenjogúak mint a férfiak, és ugyan-azokra képesek! Szóval az összes feminista nő mehet dolgoznia bányába, bútorszállítónak, a fröccsentő üzembe, és további ilyen helyekre, heti 60 órákat. Gondolom ezekre gondoltál hogy támogassuk őket, és nem az olyan munkákra ahol amúgy is a nők vannak többségben (klímás irodai munkák).
2017. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

Nőket a kohókhoz!

[link]

2017. okt. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha volt a feminizmusban pozitívum, rég elmúlt. A nemek jogi egyenlősége megvalósult, a mai feminácik a férfiak kiheréléséért küzdenek.

https://www.youtube.com/watch?v=bw2L--7ZDbw

2017. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!