Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael hazudott a meggyilkolt...

Izrael hazudott a meggyilkolt zsidó csecsemőkről?

Figyelt kérdés

Közvetlenül az október 7-ei támadást követően megjelenti az izraeli médiában hogy a hamasz fegyveresei brutálisan meggyilkoltak 40 zsidó csecsemőt. Bizonyítékot nem mutattak de mégis világszerte megjelent ez a hír. Azóta kiderült hogy Izrael az áldozatok számát illetően sem mondott igazat. A korábbi 1400-at levitték 1200-ra, és ebből is több mint 400 katona, rendőr így a civil áldozatok száma 700-800 között van. A meggyilkolt csecsemőkről azóta sincs bizonyíték. Egy izraeli oldal közzétette az áldozatok listáját fényképekkel, életkorral. Ezt végig pörgetve egyetlen csecsemőkorút sem látok, de még 10 év alattit sem nagyon.


Megnéztem az ENSZ jelentést a támadásról és abban 29 gyerek áldozat szerepel. Tehát egyértelműen megállapítható hogy a 40 meggyilkolt zsidó csecsemő hazugság. 29 gyerek áldozat van de ezek többsége is tizenéves.


Ha pedig megnézzük hogy az izraeli hadsereg hány palesztin gyereket gyilkolt meg, döbbenetes számokat látunk. Csak Ciszjordániában október 7 óta 31 palesztin gyereket öltek meg, ami több mint a 29 izraeli gyerek áldozat, pedig ott nincs hamasz se háború. Ami pedig a Gázai övezetben történik az gyermekek tömeges gyilkolása. 5 ezer palesztint gyereket gyilkolt meg az izraeli hadsereg amiből többszáz csecsemő és még ezrek lehetnek a romok alatt.


Szerintem megállapítható hogy a hamasznak nem volt célja csecsemők, gyerekek gyilkolása ellenben Izrael tömegesen gyilkolja a palesztin gyerekeket.



2023. nov. 28. 09:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/107 anonim ***** válasza:
75%
40-azért ennek a "minket mindenki utál"sztorinak van némi alapja...
2023. nov. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/107 A kérdező kommentje:

"Halljátok emberek? Nem akarják kiírtani a zsidókat. Végülis, csak kb ezért tört ki a jordán polgárháború, a libanoni polgárháború, a hezbollah alapító okirata is ez VOLT, most frissítették, hogy már csak a cionistákat akarják megölni. A Hamasz október 7 után bejelentette, hogy bizony addig csinálják ezt a támadást, amíg ott vannak a zsidók."


Ez csak retorika. Most a hamsznak esélye volt hogy zsidókat öljön de mégsem ölt például csecsemőket és gyerekeket sem nagyon. A túszokat is szabadon engedte. Izrael viszont válogatás nélkül gyilkol. Tudja hogy a bombák csak civileket ölnek és mégis folytatja a bombázást.

2023. nov. 29. 12:54
 43/107 A kérdező kommentje:

"Ez természetesen nem keresztényi, Jézusi gondolkodás, de ha nem akarod, hogy a jövőben szívózzanak veled 100x-osan kell visszatámadni. Ez nemcsak Izrael esetén igaz, hanem az élet minden területén, munkahelyen, iskolában.... ha ez elmúlasztod egy lúzer maradsz, akibe mindenki belerúg."


Hát ez nagyon nem keresztényi. Itt konkrétan népirtás történik te pedig helyesled.

2023. nov. 29. 12:55
 44/107 anonim ***** válasza:
76%

Népirtanak.És akkor mi van?Kérdező,nekem úgy tűnik mintha elítélnéd Izraelt,és sajnálnád a terroristákat.

Az én ingerküszöböm nagyon magas,teljesen normálisnak tartom azt hogy egy háborúban emberek halnak meg.Mondj nekem olyan háborút,ahol kiemelten vigyáztak a civil lakosságra,a fegyvertelen civilek csak felesleges gond,kolonc,egy katonai műveletben.

2023. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/107 anonim ***** válasza:
6%

44


A hamaszt is elitélem meg a terrorista izrelt is!


"Az én ingerküszöböm nagyon magas,teljesen normálisnak tartom azt hogy egy háborúban emberek halnak meg"



Akkor mondjuk az se baj ha te halsz meg?


Csak ingerküszöb kérdése.

2023. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/107 anonim ***** válasza:
96%

Volt esélye zsidókat ölni, mégsem ölt? Fú mekkora szerencse. Mit jelent, hogy csecsemőket és gyerekeket nem nagyon öltek? Csak úgy néha öltek? Vagy ha már ott voltak, akkor megöltek párat. Csúszós volt a ravasz és véletlen fejbe lőtték a gyerekeket? Vagy felrobbantották őket, és hát pont volt ott 1-2 gyerek is? Vagy elkezdték sztrímelni, és ha már pont nézte a facebookon a hamasz vezetőség a sztrímet, akkor nem volt pofájuk nem megölni a gyereket? Vagy élve megégetni őket, de csak 1-1-et, az is amolyan semmi? Milyen szerencse, hogy a Hamasz olyan kegyelmes, hogy nem ölt meg annyi random gyereket, csak párat! Így már minden jogos. Élve feldarabolni civileket így már teljesen korrekt, hiszen alig volt köztük gyerek.


Na és a millió dolláros kérdés! Ha a terhes nők hasából kivágják a babát, amit megtettek, akkor az baba ölés? Vagy ez csak retorika? Igazából abortuszt hajtottak végre? Így megfelel? Így elég liberális? Legyen. Ez egy abortusz volt, sőt, lehet a nő kérte, hogy öljék meg őt és aztán a babáját is.


A túszok is szabadok, kb a 20%-uk, de tényleg szabadok. De ez is csak retorika. Ők nem is túszok voltak, hanem csak nyaraltak.

Hány csillagos osztályzatot adnak neki a googl-en? Én 5-öt adnék! Sok terrorista nagyon pancser volt. Sokan nem éltek túl a befelé vezető utat, mert a nép meglincselte a túszokat és már ott meghaltak. Kár, a halott túsz nem jó semmire, ráadásul ugrott 10ezer dollár, legalábbis a terroristák szerint annyit ígért nekik a hamasz 1 főért. De ez is csak üzlet...


Éljenek az arabok. Szerintem adjunk igazat az ENSZ-nek, adjunk nekik földet és szabad kezet. Engedjük meg nekik, hogy megcsinálják a népírtást, amit nyiltan akarnak, utána pedig ítéljük el őket együtt. Megöltek 10 millió zsidót, ejnye bejnyézünk majd. Hiszen tudjuk. Amíg csak meg akarnak ölni 10 millió zsidót, addig csak retorika, nem kell komolyan venni, majd utána.

2023. nov. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/107 A kérdező kommentje:

"Népirtanak.És akkor mi van?Kérdező,nekem úgy tűnik mintha elítélnéd Izraelt,és sajnálnád a terroristákat."


Ha itt a palesztinok terroristák akkor Izrael ezerszer nagyobb terrorista.



"Az én ingerküszöböm nagyon magas,teljesen normálisnak tartom azt hogy egy háborúban emberek halnak meg.Mondj nekem olyan háborút,ahol kiemelten vigyáztak a civil lakosságra,a fegyvertelen civilek csak felesleges gond,kolonc,egy katonai műveletben. "


Például az oroszok sokkal kevesebb civilt gyilkoltak időarányosan pedig nagy városokat foglaltak el. A törökök pedig még kevesebbet Észak-Szíriában. Izraelen nagyon látszik hogy kifejezetten civilek gyilkolása a célja.

2023. nov. 29. 14:28
 48/107 A kérdező kommentje:

"Volt esélye zsidókat ölni, mégsem ölt? Fú mekkora szerencse. Mit jelent, hogy csecsemőket és gyerekeket nem nagyon öltek? Csak úgy néha öltek? Vagy ha már ott voltak, akkor megöltek párat. Csúszós volt a ravasz és véletlen fejbe lőtték a gyerekeket? Vagy felrobbantották őket, és hát pont volt ott 1-2 gyerek is? Vagy elkezdték sztrímelni, és ha már pont nézte a facebookon a hamasz vezetőség a sztrímet, akkor nem volt pofájuk nem megölni a gyereket? Vagy élve megégetni őket, de csak 1-1-et, az is amolyan semmi? Milyen szerencse, hogy a Hamasz olyan kegyelmes, hogy nem ölt meg annyi random gyereket, csak párat! Így már minden jogos. Élve feldarabolni civileket így már teljesen korrekt, hiszen alig volt köztük gyerek."


Az ENSZ adatai szerint 29 izraeli gyerek halt meg az október 7-ei támadásban. Egy izraeli oldal közzétette az áldozatok listáját fényképekkel, életkorral. Ezt végig pörgetve egyetlen csecsemőkorút sem látok, de még 10 év alattit sem nagyon. Nyilván ezekben a izraeli településekben voltak csecsemők és sokkal több gyerek mint 29. Ebből megállapítható hogy a hamasz nem gyilkolt csecsemőket és gyerekeket sem nagyon. Az a 29 meghalhatott tűzharc közben mikor elfoglalták az épületet vagy amikor az izraeli hadsereg megrohomozta ezeket a településeket. Az élve elégetés meg darabolás persze cionista hazugság mint a 40 lefejezett csecsemő.


Azzal gondolom egyetértesz hogy sokkal több gyerek volt ott mint 29 igaz? És az hogy nem haltak meg abból az következik hogy a hamasz nem akarta megölni a gyerekeket.



"Na és a millió dolláros kérdés! Ha a terhes nők hasából kivágják a babát, amit megtettek, akkor az baba ölés? Vagy ez csak retorika? Igazából abortuszt hajtottak végre? Így megfelel? Így elég liberális? Legyen. Ez egy abortusz volt, sőt, lehet a nő kérte, hogy öljék meg őt és aztán a babáját is."


Aha persze. Ennek annyi a valóságtartalma mint a 40 lefejezett csecsemőnek.



"Hány csillagos osztályzatot adnak neki a googl-en? Én 5-öt adnék! Sok terrorista nagyon pancser volt. Sokan nem éltek túl a befelé vezető utat, mert a nép meglincselte a túszokat és már ott meghaltak."


Bizonyíték? Ha nincs akkor marad cionista hazugság.



"Éljenek az arabok. Szerintem adjunk igazat az ENSZ-nek, adjunk nekik földet és szabad kezet. Engedjük meg nekik, hogy megcsinálják a népírtást, amit nyiltan akarnak, utána pedig ítéljük el őket együtt. Megöltek 10 millió zsidót, ejnye bejnyézünk majd. Hiszen tudjuk. Amíg csak meg akarnak ölni 10 millió zsidót, addig csak retorika, nem kell komolyan venni, majd utána."


De hát most is csak nézik ahogy Izrael kiirtja a palesztinokat. Szerintem akkor nézzük meg mi lenne fordítva. Nem lenne rosszabb mint amit most Izrael tesz a palesztinokkal.

2023. nov. 29. 14:42
 49/107 anonim ***** válasza:
78%
Az oroszok nem ölnek civileket?Ezt meg honnan veszed?Komplett falvakat,városokat lőttek rommá,figyelmeztetés nélkül.
2023. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/107 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy nem ölnek civileket az oroszok. Azt írtam sokkal kevesebbet ölnek mint Izrael. Konkrétan Izrael 3 hét alatt több palesztin civilt gyilkolt meg mint az oroszok másfél év alatt.
2023. nov. 29. 15:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!