Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » "Putyin vadállat módjára...

"Putyin vadállat módjára szagolja ki a gyengeséget, megérzi a vért és reggelire fogja felfalni magukat unióstul, nátóstul, szabadságostul és demokráciástul." Zelenszkijnek teljesen elment az esze?

Figyelt kérdés

Így reagált a nyugati támogatások megtorpanására. Ráadásul a Krímről se mondott még le.

"Zelenszkij a Krímre vinné át a háború fókuszát, de a siker a nyugati katonai segítségtől függ, többek között kért a németektől Taurus-típusú robotrepülőgépet, amivel többek között a kercsi hidat semmisítené meg."


Még az ukrán barát HVG is úgy fogalmazott, hogy "kétes a viszonya a realitásokhoz".


Olyat is akar Zelenszkij, hogy az amerikaiak egyfajta B terv gyanánt adják át a tüzérségi rendszereik és légvédelmi rakétáik licenceit, hogy azokat az ukránok maguk gyárthassák le.

Ráadásul attól is retteg, hogy választásokat kell lebonyolítaniuk. Szerinte akkor teljesen le kell mondaniuk az ellentámadásokról és a megszállt területek felszabadításáról.


Forrás: [link]


jan. 2. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Úgy tűnik megbolondult szegény.
Nincs semmi baj. Nem ment el az esze.
12 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Lám, lám! Ezek szerint már nem csak az Origo gondolja úgy, hogy Zelenszkij teljesen bekattant...

[link]

jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Lehet íratott magának egy új forgatókönyvet, most tanulja a szöveget és belevisz egy kis drámát.


Lehet,hogy nehezebb, mint pénisszel zongorázni.

jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Elment az esze, bár sok sosem volt neki.
jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ilyenkor azokat a liberálisokat sajnálom akik egész életüket a szlava ukrainázásra tették fel, hogy most hogyan oldják fek azt a belső kognitív disszonanciát, hogy egy valóságtól elszakadt őrült mellett kell kiállniuk.
jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

ami ott történik azok után mindenki bekattan.

4: majd eret vágnak

jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5


Ahhoz képest Aszad még a mai napig is elég higgadt fejű maradt, pedig Szíriában sokkal durvább dolgok történtek plusz sokkal kevesebb fegyvert és támogatást kaptak az oroszoktól, mint amennyit az ukránok az amerikaiaktól.

jan. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6: más nép, az iszlámnak más a vallása, neki háború az élete.

lehet nem pontos a magyarázat, meg valaki biztos érti mire gondolok, de szerintem ez a magyarázat erre.


már nagyon régen láttam ne kérd hogy belinkeljem, de egyszer egy újságíró interjúzott meg egy ilyen keleti dzsihád, iszlám, afgán tényleg nem tudom kik mik voltak és ott ő arról beszélt ha egy társuk elesik akkor úgymond vérszemet kapnak és azért is harcolnak tovább.

arról beszélt még hogy nekik tisztelet hogy ha meghalnak mert a nemzetükért, allahért halnak meg és nincs ennél tiszteletteljesebb halál.

régen láttam ezt a videót de valami ilyesmi volt benne.


szerintem erre ez lehet a válasz.

jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!