Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai pedofil ügy nem...

Az amerikai pedofil ügy nem verte ki a biztositékot az állitólag internacionalista balliberális ellenzéknél?

Figyelt kérdés

[link]


"A szexuális bűnelkövetők majdnem olyan gyakran kegyelmet kaptak, mint más bűnözők"


febr. 5. 13:17
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

10

De miért véded internacionalistaként a többi pedot? Te is az vagy?

febr. 5. 14:16
 12/34 A kérdező kommentje:

10

A külföldi politikában sem tudsz elvonatkoztatni szeremed tárgyától (Orbán, Novák)?

febr. 5. 14:17
 13/34 anonim ***** válasza:

"Mégsem internacionalista a ballib csőcselék? Akkor pedig hazaáruló!"


Vártam már, mikor bukik ki, hogy szó sincs itt pedofíliáról. 🤣

febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
82%

"A külföldi politikában sem tudsz elvonatkoztatni szeremed tárgyától (Orbán, Novák)?"


Még egyszer: jaj, ugyan már, ez annyira k.rva gyenge. Hát te magad is Novák miatt hoztad az egész témát, hogy jól megmutasd, micsoda kettős mérce van. Korábban leírták már: nem arról szólt a cikk, amit hoztál. Beégtél, nem jött be, írd le szépen a veszteséget, menj és írj ki egy másik gyalázkodó kérdést, mert ez már így nagyon szánalom...

febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem én nem védem a pedofilokat, sőt azt szeretném, hogy Novák Katalin odakerüljön, ahol az általa kiengedett pedofil is volt. Mindkettőnek ott a helye, a börtönbe! Börtönbe az összes pedofillal és Novák Katalinnal és a főnökével, Orbán Viktorral.

Utálom a pedofilokat.

febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, ha egy tök más ügy okán, ami tök más országban volt, vársz el tőlünk megbocsájtást Novák Katalinnak, akkor azt kell mondjam, hogy nem tudok elvonatkoztatni. Novák Katalinnak le kell mondania és börtönben a helye.
febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

16

De itt most nem Novákról szól a kérdés analfabéte barátom!


Miért nem léptetek fel más pedo elengedőkkel szemben EZ A KÉRDÉS !

febr. 5. 14:25
 18/34 A kérdező kommentje:

16

*analfabéta

febr. 5. 14:25
 19/34 anonim ***** válasza:

Édesanyám nevében, ezt kikérem magamnak és neki is.

Édesanyám megtanitott angolul és el tudok olvasni egy angol cikket, úgy, hogy tudjam, hogy nem pedofil ügyről van, szó, mint ami a kérdésben szerepel, ráadásúl, az én édesanyám, még azt is megtanitotta nekem, hogy Kanada és az Amerikai Egyesült Államok nem ugyanaz a két ország.

Nem tudom, hogy ki, vagy és hol élsz, de, ha anyámat mégegyszer a szádra veszed, nem állok jót magamért.

febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Sex offenders pardoned almost as often as other criminals


nem szerepel a pedofil szó a cikkben.

febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!