Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai pedofil ügy nem...

Az amerikai pedofil ügy nem verte ki a biztositékot az állitólag internacionalista balliberális ellenzéknél?

Figyelt kérdés

[link]


"A szexuális bűnelkövetők majdnem olyan gyakran kegyelmet kaptak, mint más bűnözők"


febr. 5. 13:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

"te az usa embere vagy"

Ad 1, milyen nyelven beszélünk most? Angolul?

Ad 2, ha én az usa embere vagyok, akkor te miért egy angol nyelvű cikkel próbálsz érvelni?

Ad 3, ha mindenki, aki tud angolul, az usa embere, akkor te is az vagy, hisz egy angol nyelvű cikkel próbálsz támadni.

febr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

22

Megint csak a főcimig jutottál!

febr. 5. 14:38
 23/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, el lett neked magyarázva, hol és miben csúsztatsz. Miért nem akadsz már le a témáról és égeted magad valami mással? Nem sikerült elvégezni a Megafon-képzőt vagy nem magyarázták el neked?
febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Reménytelennek tartom, de egy esélyt még adok: én leszarom, hogy Kanadában hogyan engedik szabadon a szexuális bűnelkövetőket. Tudod miért? Mert k.rvára nem Kanadában élek. Engem azérdeke, hogy Magyarországon mi történik, mert történetesen magyar állampolgár vagyok.


Márpedig Magyarországon jelenleg egy olyan kormányunk van, aki szerint az egyik legfontosabb dolog, hogy megállítsák a nyugaton terjedő fertőt, ahol pedofilok, meg húdemindenki rontják agyonra a kisgyerekeket. Namármost, ha ez a kormány éppen úgy elengedi a pedofilpártolókat, akkor b.zmeg ez a kormány egy képmutató fos kormány. (Igen, tudom, Novák Katalin nem tagja a kormánynak, hagyjuk ezt)


És tolhatod itt nekem Kanadát, meg hazaárulózhatsz, de visszakérdezek, és egyszer az életben kitértő válasz nélkül, egyenesen, igennel, vagy nemmel válaszolj: a saját hazádban, ami neked annyira fontos, te kiállsz a pedofilpártolónak megkegyelmező köztársasági elnökkel szemben? Vagy csak Kanadában zavarnak az ilyen ügyek? Van jó pedo meg rossz pedo?

febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
83%

Rákerestem a cikkben a pedo kifejezésre, és láss csodát, nem szerepel benne.

Nem csak a főcimben, az alatta lévő mondatokban sem.

Felmerűl bennem a gyanú, hogy, ha mindenki, aki angolul tud, az amerikai, akkor te nem beszéled ezt a nyelvet és mivel felmerült bennem a gyanú, hogy nem beszélsz angolul, igy azt sem tudod, hogy mit linkeltél be.

Tehát, segitek, nem pedofil esetekről van szó, és nem az Egyesült Államokról.


Szexuális bűncselekményekről van szó és Kanadáról.

febr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

24


"Reménytelennek tartom, de egy esélyt még adok: én leszarom, hogy Kanadában hogyan engedik szabadon a szexuális bűnelkövetőket. Tudod miért? Mert k.rvára nem Kanadában élek."


Én a magát "internacionalista ellenzéknek" nevezőkhöz tettem fel a kérést!

Akkor te vagy a kivétel, nem kellett volna válaszolnod!

De azért te is analfabéta vagy ha nem tudtad elolvasni ezt!


Vagy talán nem tudod mi az az internacionalista!



"Rákerestem a cikkben a pedo kifejezésre, és láss csodát, nem szerepel benne."


An expert in sexual abuse and pedophilia said it is essential to have an alert in police databases when a sex offender seeks a job working with children. Benoît Dassylva, a psychiatrist who has diagnosed and treated hundreds of sex offenders at the Philippe-Pinel Institute in Montreal, said that the clear majority of pedophiles do not recommit crimes, but that, like alcoholics, they have different levels of vulnerability in certain situations.


Vissza tudod mondani hányszor szerepel ebben a pedo??


Ki hazudik?


Na ezért nem lesztek SOHASEM Többet vezetői szerepben!

febr. 5. 14:52
 27/34 anonim ***** válasza:

Én nem is akarok vezetői szerepben lenni, mert nem vagyok vezető és nem vagyok politikus.

De ettől a jelenlegi köztársasági elnöknek le kell mondania.


Az, meg, hogy ki hazudik, ki nem Bayer óta tudjuk, hogy szintén nem számit ebben az országban. Nyugodtan hazudhat bárki itt következmények nélkül. A hazugság ma már nem bűn Magyarországon.

febr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Egyébként, csak, hogy tudd, az általad bemásolt szövegrészlet sem erősiti meg azt, amit te a kérdéseddel állitottál, csak felhivja a figyelmet, hogy a rendőrségnek jobban oda kell figyelnie az ilyen eseteknél. A pedofiliával foglalkozó szakértő szerint.

Nem engedtek el pedofilokat Kanadában.

febr. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

28

Dehogynem! Ez a cikk is utal rá, de van több cikk is!


De azért elég szánalmas, hogy először még a pedo szót sem találtad, most már más szinten megy a vita!



Ha nem érsz rá keresgetni vagy nem tudsz angolul estére linkelek, csak tudod van akik dolgozik is ebben az országban nem mint ti és nem egész nap ül gép előtt!

febr. 5. 15:02
 30/34 A kérdező kommentje:

28

De tudod az még gázosabb, hogy nekem magyarnak kell az internacionalista ellenzéknek kikeresni egy angol cikket!! !

febr. 5. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!