Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikai pedofil ügy nem...

Az amerikai pedofil ügy nem verte ki a biztositékot az állitólag internacionalista balliberális ellenzéknél?

Figyelt kérdés

[link]


"A szexuális bűnelkövetők majdnem olyan gyakran kegyelmet kaptak, mint más bűnözők"


febr. 5. 13:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Azt keresel, amit akarsz, de nem igaz, amit állitasz.

A cikk nem igazolja, hogy pedofilokat engedtek el, főleg nem Amerikában, mint, ahogy a kérdésben állitod és ettől teljesen függetlenül a magyar köztársasági elnöknek le kell mondania.


A két esetnek semmi köze nincs egymáshoz, teljesen mindegy, hogy valaki internacionalista, vagy csak nacionalista, a magyar köztársasági elnök cselekedetét magyar állampolgárként jogom van minősiteni és vállalja a felelőséget és mondjon le.

febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
83%

"gázosabb, hogy nekem magyarnak kell az internacionalista ellenzéknek kikeresni egy angol cikket"


Amúgy te a magyar hazafi miért keresel angol cikkeket?

febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az amerikai pedofil ügy nem verte ki a biztositékot az állitólag internacionalista balliberális ellenzéknél?


Mivel az én édesanyám élt abban az időben, ami a cikkben is szerepel -ami nem pedofil ügy és nem Amerikában történt-, igy megkérdeztem őt, majd megkérdeztem a szintén vele egyidős nagynénémet és szomszédomat.

Mindenki, akit megkérdeztem, nem értette, hogy miről van szó.

Tehát, azért nem verte ki a biztositékot ez az emberekben, mert:

-30 éve történt és senki sem tudott róla Magyarországon.

febr. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
91%
#35, megint csak kitértél a kérdés elől, talán skizo vagy? Fáradt vagy a munka után? Én egy egyszerű igent, vagy nemet vártam.
febr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!