Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A nyugati világ alulmarad az...

A nyugati világ alulmarad az oroszokkal szemben vívott anyagháborúban?

Figyelt kérdés
Többnyire állóháború van. Bár egy kicsit megindultak az oroszok, mert az ukránoknak fogyóban van szinte minden.
márc. 3. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
Általában mindenben alulmarad az oroszokkal szemben.
márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%
Csak hogy értsd, mi történik. Az oroszok a saját készletüket fogyasztják, hatalmas mennyiségű járművet és emberéletet veszítettek. Haderejük alaposan meggyengült. A Nyugat támogatja Ukrajnát, ugyanakkor fenntartják, vagy épp erősítik saját védelmüket, ha netán őket, magukat érné támadás.
márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Én megnéztem, a telefonom márkáját... ámerikái, megnéztem az autóm márkáját... ámerikái, megnéztem a laptopm márkáját, az is ámerikái, a tévém meg japán, és amig a söröm meg cseh, és német és belga, addig ember nem lesz, aki megmagyarázza nekem, hogy ruszkiland a földi paradicsom.
márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%
A nyugat csak a leselejtezett hulladékait adja Ukrajnának és az oroszoknak ez is meghaladja a képességeit.
márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
19%
Hát nemtom, én pont úgy látom, hogy az oroszok csak a leselejtezett hulladékaikat vetik be mégis meghaladják a nyugat képességeit.
márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Igen,alulmaradnak.
márc. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%
Miután a republikánusok blokkolni próbálják az USA által küldött segélyeket persze, hogy gondba vannak az ukránok.
márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

Észak Korea több millió tüzérségi lőszert adott el Oroszország számára maga Oroszország pedig 2-3 millió tüzérségi lőszert gyárt magának évente. Az Európai Unió a beígért 1 millió tüzérségi lőszert se tudta még egyenlőre leszállítani Ukrajnának. Az egész Nyugati világ maradt alul az anyag háborúban a Kelettel szemben. Ez az eredménye annak hogy a Nyugati világ leépítette a haderejét a hidegháború után és túlságosan a gazdaság javára vette el a pénzt a hadiipartól.


Nem hiába fenyegetőzik azzal Trump még most is hogy ha megválasztják akkor kirúgja azokat az országokat a NATO-ból akik nem teljesítik azt az előírást ami megköveteli a saját GDP 2%-át elérő védelmi kiadás biztosítását a hadseregek számára.

márc. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert a nyugati országok beleadták a tartalékaik 5%-át? Bizonyára.
márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%

4: "A nyugat csak a leselejtezett hulladékait adja Ukrajnának és az oroszoknak ez is meghaladja a képességeit."

a ruszkik jórészt szintén a hulladékjait vetette be.

márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!