Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Medvegyev szerint, a magyarok...

Medvegyev szerint, a magyarok örülnének, ha Kárpátalja újra Magyarország része lenne. Szerintetek az bekövetkezhet?

Figyelt kérdés
[link]

márc. 4. 23:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
80%

"Ott a magyarokon kívül ruszinok élnek, akikről valahogy mindig megfeledkeztek."


Le kell hogy lombozzalak, de a ruszinok már elsősorban ukránnak vallják magukat, és csak másodsorban ruszinnak. Nekem ezt egy kárpátaljai ruszin mondta.


Ukrajna már a háború is az egyik, hanem a legszegényebb ország volt Európában, Kárpátalja pedig még az országon belül is a csóró területek közé tartozik. Az amúgyis förtelmes gazdaságunkkal szerinted mit művelne egy visszacsatolás?


Mit kezdenél egy millió nacionalista ukránnal/ruszinnal?


Mindennaposak lennének a merényletek Beregszászon, Munkácson, de még talán Budapesten is.


A mihazánkos hülyék élvezkedésén kívül nem járna semmilyen előnnyel.

márc. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 Jeffrey Spender ***** válasza:

# Molyember


Ukrajna az 1922 előtt soha nem létezett, már akkor határosak voltunk Oroszországgal, és az veszélyes volt-e ?


A másik, oroszoknak Ukrajna gazdaságilag értékes része kell, abba jóindulattal Zsitomir belefér, de azután már nincs semmi érdekes.


Mi az, hogy orbáni külpolitika ?


Amikor Gyurcsány fogadta Putyint, akkor nem hőbölögtél ?


Az orosz politika az nem merül ki Putyinban, ha nem Putyin lenne az elnök, hanem Medvegyev, Patrusev, Sojgu, Lavrov, vagy bárki más, akkor is megtörtént volt ez a háború.



És végül, te hova menekülnél ? :)

ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Molyember ***** válasza:
Jeffrey, te amúgy normális vagy? Én hetek óta nem jártam erre, maga a kérdés lassan két hónapos, és erre megtalálsz, ráadásul a szokásos ruszki propagandával. Mi bajod van? :D
ápr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

1,5 hónap az még határidőn belül van ?


Nézegettem a Kárpátaljával kapcsolatos kérdéseket, és így jutottam ide.


A te hisztérikus hangnemed az, ami figyelemfelkeltő.


Hogy veszed a bátorságot, hogy másokat le propagandistázz ?


Ilyen alapon te mi vagy ?

ápr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

Van valami előírás, hogy milyen vélemény megengedett ?


Aki nem ukránpárti, az csak oroszpárti lehet ?


Mi a bajod, ha valaki az adott, egyéni esetben az orosz álláspontban lát részigazságot ?


Te nem érzed magadat végtelenül egyoldalúnak / elutasítónak, meg pánikrohamokkal szenvedőnek ?

ápr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!