Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az amerikaiak ennyire feledéke...

Az amerikaiak ennyire feledékenyek?

Figyelt kérdés

Nehez valasztas ele kerukt Amerika: ismet Biden vs Trump.


Igen, Biden mar idos, Trump 3 evvel fiatalabb. Ez lehetne erv Trump mellett, ugyanakkor elfeledkeztek az amcsik 2021.januar 6-rol, mikor a republikanus szimpatizansok megrohamoztak a Capitoliumot, volt aki meg is halt? Trump tagadja a klimavaltozast, az egyenlo jogokat, noi egyenjogusagot. Biden meg ha nem is maga hozza a donteseket szerintem babunak teljesen jo. Ha csak nem a lakajmeddiat olvassuk, igazabol 4 ev alatt nem nagyon volt olyan cselekedete, ami sokakban kiverte volna a biztositekot. Talan most annyi, hogy a gazai tamadasokat nem itelte el idoben. De alapvetoen Harrissel egyutt ket tapasztalt politikusrol beszelunk. Trump nem az, es csak romlast hozna az egesz vilagra.


Tudom, hogy Orbannak peldakep mert mindketten bunozok, es itthon szeretik a bunozoket hatalomba emelni. Amerikaban is ez all mogotte?



márc. 7. 10:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

USA-ban elek es Trump elnoksege alatt jobban eltem mint most Biden ota.

Minden olcsobb volt es elerhetobb. Azota hatalmas inflacio volt, megdragult minden. Az autok sokkal dragabbak lettek, az ingatlanarak olyan magasak hogy egy atlag ember nem tud mar házat venni, a hitelkamatok is megemelkedtek, az alberlet árak az egekben, a benzin nem akar $3/gallon ala menni, elemiszerre majdnem dupla annyit koltunk. Lehet a covidra meg a haborura fogni de az biztos hogy ez a Biden nem tett semmi jot.


A legtobb magyar pofara megy ez ezert utalja Trumpot.

A capitoliumos eset miatt rossz elnok? Artott ez az orszagnak? nem kenyszeritett senkit semmire, a tomeg maganakcioja volt a Capitolium megrohamozasa.


Kedden Trumpra szavaztam es Novemberben is ra fogok szavazni.

márc. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"A legtobb magyar pofara megy ez ezert utalja Trumpot."


Dehogy. Azért utálom Trumpot, mert megfúrta a klímaegyezményt, meggyengítette a NATO-t, meg úgy általában egy beszámíthatatlan, populista, toxikus jelenség.


"Artott ez az orszagnak? "


Gyakorlatilag egy fegyveres puccskísérletről beszélünk, ami abból robbant ki, hogy Trump előadta, hogy elcsalták a választást.

márc. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

11) pedig de, te komolyan egy hozza nem erto szemelytol varod, hogy majd lenyomja neked az inflaciot? Egesz Europa szenved az inflaciotol, Amerika szerintem sokkal jobban jart, mint mi.


Lehet en is arc alapjan itelkezem, de hidd el, van egy csomo szempont ami miatt egyertelmu h Trump karos lenne a vilagnak. Pl amiket a 12-es is ir

márc. 8. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!