Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért van az, hogy a világnak...

Miért van az, hogy a világnak szüksége van arra, hogy Donald Trump győzedelmeskedjen a közelgő amerikai elnökválasztáson, mert csak egy erős amerikai elnök tud stabilitást és biztonságot adni a nemzetközi rendszernek?

Figyelt kérdés
márc. 11. 13:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Ezt max a jobberek gondolják így. Trump mar bizonyítottan kudarcos vezetését. Nem azt mondom, hogy Biden jobb, de mivel amúgy sincs akkora ereje neki, mint Orbánnak itthon, szerintem a világnak inkabb kellene a demokrata utat követnie, mint egy populista diktátort. Amerikában 3 ev alatt ketszer annyi munkahely jott letre, mint Trump idejen. A gazdasag javult, javult az USA kulpolitikaja is es ertekelese is. Sajnos hozzank hasonloan az USA-ban is jelentős a magukat konzervativnak hazudo propagandistak szama. Bizzunk benne, hogy marad az USA a mostani helyes uton es ujravalasztjak Bident.
márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Mert én nem vagyok ennek a világnak a része. Csak az lehet, hiszen, ha nekem nincs szükségem Donald Trámpra, akkor más lehetőség nincs.

Én nem vagyok a világ :(

márc. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Ezt a szélső jobbosok gondolják.
márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Akkor ezek szerint a szélső jobbosok gondolják magukat a világnak? Ez nem egy fajta skizofrénia?
márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Donald Trump lehet, hogy mihamarabbi béketárgyalásokat hozna az orosz-ukrán konfliktusban. Lehet, jobb lenne a világnak egy kisebbségeit humánusabban kezelő Ukrajna, a Krím és a Donbasz jelentős része nélkül, mint kisebbségeit teljesen asszimilálni szándékozó, eredeti területeit visszakapó nagy Ukrajna.
márc. 11. 13:50
 6/12 anonim ***** válasza:
"Lehet" lehet nem. Amugy ezeken a kerdeseken annyira erzodik a hir tv-s retorika, ahol szepen megbeszelik a pedofil oregek, hogy mas orszagnak mi lenne jobb. En meg azt mondom Budapestet el kellwne csatolni a videktol. Ez is egy velemeny
márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
5# Nem gondolod, hogy az ukránoknak joga van ezt eldönteni? Vagy te, donald trump és putin atyaúristenek vagytok hogy más népekről döntötök?
márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
6# Így van, csatoljuk le a fideszes megyéket pestről és hagyjuk őket rohadni a havi 150 ezres fizetéseikkel. Sokkal jobb lenne nekünk mert én eldöntöttem.
márc. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A putyini Oroszország láthatólag nagyon eltökélt. A világháború árnya nagyon ott van.
márc. 11. 13:59
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy - szerintem is - valóban rémálom, hogy Oroszország lakosságának jelentős része támogatja elnökük háborúját Ukrajnában. De mit lehet ez ellen tenni? Semmit. Ezért inkább támogatom azt a fajta külpolitikát, hogy tartsuk tiszteletben - a viszonosság alapján - az eltérő kultúrájú "civilizációk" értékrendjét, gondolkodását. Úgysem lehet az egész világot a liberális demokráciára átnevelni, homogenizálni.
márc. 11. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!