Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz 3.világháború?

Szerintetek lesz 3.világháború?

Figyelt kérdés
márc. 20. 07:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Bizonyára lesz...Majd valamikor.
márc. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen biztosan. Ha nem is most, de az ember az túlságosan hatalomvágyó ahhoz, hogy ne legyen.
márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
64%

Az ember legnagyobb érdeme azon képesség, hogy önmagát és környezetét elpusztítsa. Gyarló, hatalomra vágyó, másokat lenyomni igyekvő... Mindenen uralkodni akar, de önmagán nem tud.

Ha ezt veszem alapul, szinte evidens, hogy lesz valami kicsinyesség miatt ismét egy háború; más kérdés, milyen jellegű lesz...


Visszakérdek: tudsz mondani egy olyan évet mondjuk 1900 óta, amikor az emberek egymással minden fronton békében, harmóniában éltek egymással? Én nem nagyon...

márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
37%
A mi életünkben nem valószínű. Ez nem az a társadalom. Putyin tudott Ukrajnával keménykedni, de a világnak nem fog nekimenni.
márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
64%
Szerintem igen.. méghozzá szerintem nincs is olyan messze. Most nem azt mondom, hogy 1-2 év.. de 10-20 éven belül simán lehet.
márc. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
16%
Biztosan lesz, de szerintem nem az én életemben. Az én generációm puhap*csű, azt sem tudják eldönteni hogy fiúk vagy lányok. Egy ilyen generáció nem hiszem hogy az online zaklatáson kívül bármi agresszióra képes, ami ilyen szempontból egy jó dolog.
márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, nem szoktam olyan dolgokon agyalni, amire úgysincs ráhatásom. Minek stresszeljem magam.
márc. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

Amíg van atombomba nem lesz olyan hagyományos világháború, mint az első kettő. Atombomba nélkül oroszországnak esélye sem lenne belemenni egy ekkora háborúba, de ha a NATO bomlana fel és egymás között lenne a konfliktus az sem lehet atombombák bevetése nélkül lerendezni. Ami ugye a bolygót tönkretenné és a civilizált világ gyakorlatilag megszűnne.


Tehát nem lesz világháború, vagy ha lesz az nagyon rövid lesz.

márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
30%
Tegnap néhány percig nem működött a Telekomos box itthon és nem volt hajlandó más csatornára beállni, csak M1-re. Amíg csesztettem a boxot, hírek mentek a háttérben. Arról volt szó, hogy Németországban kiadták a parancsot az oktatásnak, hogy az iskolákban készítsék fel a diákokat egy esetleges világháborúra. Gyűlölöm ezt a félelemkeltő stílust, állandó rettegésben tartást. Ha jön, úgysem kerülhetjük el, de semmi ráhatásunk nincsen, mert néhány hatalomvágyó ember irányítja a világot. Addig viszont ne rettegjünk már, éljük az életünket, amennyire lehet.
márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
51%

Mar egy ideje megy a hirekben ez a haborus kommunikacio, amit az elozo is irt. Keszitik fel az embereket, hogy lesz. Szerintem hamar lesz. Ja es lehet, nem tul hosszu, ha valamelyik idiota atomozni kezd.


@6

Nem a puhapcs generacio van hatalmon egyelore. Harcolni persze ti is mentek majd, es valoban nem sokaig huzzatok. De az otthonmaradottak sem feltetlen.

márc. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!