Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz 3.világháború?

Szerintetek lesz 3.világháború?

Figyelt kérdés
márc. 20. 07:37
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
65%
#10 oké hogy nem az én elcseszett szuperérzékeny hópihe generációm van hatalmon, de a katonaságot ők teszik (tennék) ki. Én amerikai kettős állampolgár vagyok, kint születtem. Az amerikai hadseregből jelenleg 300 ezer katona hiányzik, és egyre fogy a hivatásosak száma. Mint minden férfinak, nekem is regisztrálnom kellett Selective Service Numbert, ami alapján egy esetleges háborúban behívnának, viszont olvastam hogy hiába kötelező törvényileg, egy csomó állampolgár nem teszi meg. Az amerikai hadvezetés annyira elkeseredett, hogy most próbálnak keresztül nyomni egy alkotmánymódosítást, hogy a nőknek is regisztrálniuk kelljen a "draft"-ra, és nagyon úgy tűnik hogy el fogják fogadni. Gondolod hogy egy ilyen balf*asz szivárványos bagázs aki arra sem képes hogy beregisztrálja az SSN-jét majd megy háborúzgatni? Inkább mennek börtönbe mint a frontra, a seggbe kukit úgyis élvezi a többség.
márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
49%
"A csendes háború néma fegyverei"
márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Tartós tejet ne végy
márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
49%
Videa: NASA dokumentum az emberiség elleni háborúról
márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!