Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek lesz 3.világháború?

Szerintetek lesz 3.világháború?

Figyelt kérdés
márc. 20. 07:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
márc. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
52%
Lesz.Hamarosan.Még a mi életünkben.
márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
26%

Hát, ha nem is 5-10 éven végül, de szerintem ebben a században lesz valamikor világháború, inkább csak a nagysága lesz a kérdéses. Ugyanis hagyományos fegyverekkel már nem vívhatnak világháborút, mint az első és második világháborúban, az atombomba miatt. Az atomháborúhoz vezetne.

Szerencsére én eddigi életemben nem éltem háborúban, remélem így is marad. A folyamatos rémisztgetőket, a háborúpártiakat és a katonafétises, a mai fiatalokat puhánynak és gyengének tartó embereket pedig mind kiherélném és megetetném velük az anakondájukat..

márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer lehet, hogy igen. De most biztosan nem.
márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
58%
Vívják meg a szar politikusok a háborúikat, én nem fogom hatalommániás idióta hülyék miatt vásárra vinni az életemet, az tuti. Nincs az az ideológia, legyen akármilyen színezetű, amiért én katonának állnék. Ugyanis nem vagyok gyilkos.
márc. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
16%
LEsz, csak jó soká
márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valami elmeroggyant biztosan rátenyerel a piros gombra. Sajnos ilyenek voltak, vannak és lesznek.
márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
92%
Már benne vagyunk. Csendes világháború zajlik.
márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%
Pontosan, már csak idő kérdése, hogy mikor fog eszkalálódni....
márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!