Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Lehet, hogy Donald Trump nem...

Lehet, hogy Donald Trump nem szüntetné meg Ukrajna támogatását, csak mondja? Miért eresztené ki Ukrajnát az amerikai érdekszférából?

Figyelt kérdés

márc. 22. 06:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Lehet, talán, valószinű, elképzelhető, kitalálható, elgondolkodtató, esélyes, lehetséges... több szinonima a találgatásra nem jutott eszembe.
márc. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Trump is csak egy szélkakas, azt mondja amivel választást nyerhet. Annak idején is "make America great again" szlogenű kampánnyal nyert aztán majdnem polgárháború lett belőle.
márc. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert nagyon drága finanszírozni a háborút, nem ér meg annyit. Ez akkor lett volna jó üzlet, ha az oroszok elismerik.
márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%

Kedves kérdező, azt nem tudom,hogy balliberális szavazók belegondolnak e abba, hogy az EU nak és az USA nak hány tízmilliárd euróba került már ez a háború????

Gigy a lóvé, az oroszok köszönik szépen, megvannak.... szóval ez előbb utóbb komoly tényező lesz, mármint a lóvé...

márc. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Balliberális szavazók vagyok és most belegondolok, hogy hány milliár euróba kerül ez a háború.

Belegondoltam.

márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%

5# remek, első lépésnek tökéletes.

Most gondolkozz tovább...te meddig finanszíroznál egy olyan országot, amelyiket te tartod életben gyakorlatilag és katonailag is már két éve, de egyre inkább látod, hogy az az eredmény, amít 2 évvel ezelőtt vártál, sehol nincs....

Na balliberális?

márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Azt nem tudom, odáig még nem jutottam, egyelőre még csak gondolok.
márc. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7# az már fél siker 👍👍👍
márc. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Megnézzük, az USA költségvetésének az ukrán támogatása egy lepkefing. A hadiiparának, a hadiiparban dolgozó több ezer embernek meg nyereség. Nem valószínű, hogy Trump ezeket az embereket maga ellen szeretné fordítani.
márc. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy közgazdász ismerősöm azt mondta, hogy az USA-nak filléres dolog az ukrajnai háború szponzorálása
márc. 22. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!