Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszes szavazók mit...

A fideszes szavazók mit tudnak Donald Trumpról azon túl, mint amit az M1 meg Orbán Viktor mond nekik?

Figyelt kérdés
Azzal tisztaban vannak, hogy ma is ment a bírósagra, és 450 millió dollárt kellene a mai napig előteremtenie?

márc. 25. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg azt hogy csibesárga a haja.
márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
39%
Fogalmuk sincs, ugyanúgy ahogy az egész világról se. Bemennek a gyárba robotolni aztán hazamennek sört inni meg nézni az M1-et.
márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert gondolod csak az m1 van meg internet sincs?
márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit gondolok Trumpról, nem tudom lehet jó lehet rossz. Különben meg tökmindegy az amcsik döntenek.
márc. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

3# Igen, tudom hogy mit csinálnak a vidéki emberek és az általában nem külföldi hírek olvasása, internet böngészése, wikipédia, EUROSTAT vagy bármilyen forrás felkutatása, hogy utánanézzenek a tényeknek. Nem intelligens módon fogyasztják a médiát, összeszedve az információkat mert érdekli őket.


Szó szerint ebéd közben amikor eszi a pacalpörköltöt a gyárban berakja az M1-et, utána meg este ugyanazt hallgatja sörözés közben.

márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember, ide értve minden oldalt, egyszerűen nem képes kritikusan gondolkodni és saját maga valami véleményt formálni. Akik szidják Trumpot, azok ugyan úgy soha nem néztek meg valami hosszabb interjút vele, mint azok akik szeretik őt.
márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Sokmokos nem vidéki minden második szava az izé.
márc. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Tisztában vagyok vele, de ez egyáltalán nem érdekel. Nem pénzügyi érvek alapján támogatok egy politikust vagy nem. Amúgy erősen politikai indíttatásúnak tűnik a per.
márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Az ellenzéki pártok pedig fizetik a büntetést az ÁSZ-nak. Ebből mit kell akkor levonni következtetésként? Annyit tudsz az ellenzéki pártokról, amit a telex meg a Gyurcsány elmond neked?
márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Morfondir ***** válasza:
81%

Én azt nem értem, hogy hogyan jönnek a Fidesz szavazók már megint a külföldi politikába?🤔

Amúgy tök mindegy, mit tudnak róla, mert nem az ő elnökük lesz, ha lesz egyáltalán. Egy USA elnök volt eddig, akitől kaptunk valamit, és az Jimmy Carter. A Szent Koronát. A többitől meg lópikulát.

márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!