Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A fideszes szavazók mit...

A fideszes szavazók mit tudnak Donald Trumpról azon túl, mint amit az M1 meg Orbán Viktor mond nekik?

Figyelt kérdés
Azzal tisztaban vannak, hogy ma is ment a bírósagra, és 450 millió dollárt kellene a mai napig előteremtenie?

márc. 25. 16:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

10# pedig jó lenne ha tudnák mire költi a pénzüket orbán. Például trump rendezvények támogatása, 50-60 fős delegáció odareptetése.


És ez nem államérdek mivel trump nem regnál jelenleg.

márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Justinianus ***** válasza:
38%
Jó fej volt már a Reszkessetek betörők!-ben is. :)
márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 MDaniel98 ***** válasza:
53%
Ezt a Fideszes szavazók csak az M1-et nézik baromságot jó lenne már elfelejteni. Tudom én, hogy liberális mantra, de Mo.-n a legtöbb helyen már van 60-70 csatornás előfizetési csomag, és internethozzáférés is. Még az olyan törpefalvakban is már legalább 15 éve, ahol én élek.
márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
35%

az 5-ös tipikus ellenzéki véleményalkotó, egyszerűbben fogalmazva mindenki hülye csak ő a helikopter.


"Szó szerint ebéd közben amikor eszi a pacalpörköltöt a gyárban berakja az M1-et, utána meg este ugyanazt hallgatja sörözés közben."

pörköltöt? XD süt rólad az értelem.

melyik gyárban lehet berakni az m1-et? ott általában dolgozni kell

gondolom te valami szójalattep*cs lehetsz


mesélj már magadról te miért érzed azt hogy két méterrel a föld felett jársz? mielőtt arról írnál hogy te nem fényezted magad, ez a lenéző ítélkezés ugyanaz a kaliber.

én úgy gondolom ugyanolyan b@rmok vagytok, a 6-ossal értek egyet.

márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy egy Fideszes szavazó mit lát Trumpban, de abban biztos vagyok, hogy egy valódi Trumpos szavazó egy kis-Bident lát Orbánban, nem kis-Trumpot.
márc. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!