Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izrael és a zsidóság egy...

Izrael és a zsidóság egy újabb Irán elleni támadással (a legutóbbi a Szíriában található iráni konzulátus lebombázása volt Április 1-én) végképp megutáltatná magát a világgal, mint "háborús agresszor"?

Figyelt kérdés

ápr. 17. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bár én csak egy ember vagyok és nem a világ, de én ettől az egésztől egyedül a Netánhuhu kormányt utáltam meg végképp és mivel úgy látom, hogy az izraeliek tűntetőleg lépnek fel ellene, talán nem vagyok vele egyedül.
ápr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

A körítés fontosabb. Terroristákat öltek. De nagy kár értük... senkit sem érdekelnek, a baj, hogy nem illik konzulátust támadni, akkor sem ha legitim katonai célpont. Feleslegesen nagy ellencsapás volt Izrael részéről. Egy üres raktárért robbantottak fel egy konzulátust.


Tehát nem kell ilyen látványosan támadni. Irán katonai célpontjai ellen több száz támadás történt. Érdekelt valakit? Érdekelt valakit, hogy az elmúlt 6 hónapban Izrael levadászta az IRGC összes magas rangú tagját? Már csak az jutott be a hírekbe (de az sem volt címlap sztori) hogy Irán hazarendelte az IRGC legtöbb tagját, mert Izrael levadászott szinte mindenkit. Ahogy nem érdekelt az se senkit, ha véletlen iráni lőszergyárak vagy egyéb katonai létesítmények robbannak fel maguktól. Senki sem aggódik a terroristákért. Csak nem így, ilyen nyíltan kell csinálni, ahogy Izrael tette. Ennek semmi értelme nem volt. Ha annyira kiakarták volna nyírni a terroristákat, akkor megvárják, amíg kijönnek az épületből, elindulnak a dolgukra, és akkor mehet a drón a fejükre. Ugyan úgy meghaltak volna és a hírekbe sem jut be, mert nincs hírértéke.

ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Tök mindegy, úgyis azt csinálnak amit csak akarnak. Ha be tudták tíltani a Brüsszeli konzervatív a normalitást képviselő konferenciát, mert nem tudják és nem is akarják az örjöngő csűrhétől megvédeni a békés politikusok és beengednek minden vadembert az EU-ba, akkor bármit meg lehet tenni. Nincs határ
ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Alapjában véve a világ nem bánja, hogy pár terrorista meghalt. Kinek fáj? Észak-Koreának, Putyinnak... azért fognak tudni aludni, mert a diktátorok szomorúak. Amit a világ bán, az a lehetséges következményei. Nem kéne bántani Iránt így, mert felmegy az energia ára, és az a világon senkinek sem lesz jó (Talán egyedül Putyinnak). Ezért érzékenyek erre. Lépjenek ki az ajtón, Szíria területén következmény nélkül meghalhatnak. Sőt, egyébként a világ hírszerzései aktívan segítik Izraelt, nem csak az egész nyugati világ, a szaúdi vagy az arab emirátusi hírszerzés is ellátja Izraelt információval, hogy ezeket az embereket, öljék meg. Csak ne így, ne egy iráni vagy bármilyen konzulátus területén.
ápr. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csak a pontositas vegett: nem a konzulatus epuletet romboltak le az izrealiek.


[link]


Amugy a muszlimoknal talan csak a feketeket kedvelem kevesb

Szerintem egyikuknek sincs helye Europaban

ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MDaniel98 ***** válasza:
Nem ezen múlik sztem, aki eddig nem kedvelte Izraelt ezután is fogja, aki meg kedvelte azt nem ez fogja átlökni a másik oldalra.
ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!