Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » BME-n szerzett műszaki menedzs...

BME-n szerzett műszaki menedzser diplomával végzett dolgozó keresett az USÁban? Vízum->zöldkártya->állampolgárság miatt kérdem

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
A diploma a lényeg. Szerintem a munkáltatók nagy része azt se tudja, hol van Magyarország.
2010. nov. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem keresett.
2010. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Másodikat kérdezném, hogy akkor mi keresett?

Orvost-nővért leszámítva

2010. nov. 4. 21:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Kozel sem biztos, hogy elfogadjak azt a diplomat eloszor is utana kell jarni. Ha nem fogadjak el akkor van lehetoseg fel eves vagy egy eves atkepzesre. Az USA nem az EU tehat nem kotelezo elfogadnia a diplomakat az orvosi mas azt ugy tudom alapbol elfogadjak de az USA-ban teljesen maskepp mukodik az orvosi rendszer tehat ott is van nemi atkepzes. Persze nem mindehol es nem minden teruleten. A zoldkartya elbiralasa pedig sorsolassal tortenik ha valaki indul a sorsolason teljesen mindegy milyen diplomaval vagy iskolval rendelkezik ugyan annyi az eselye. Viszont barmilyen teruleten dolgozol diplomaval vagy anelkul sokkal jobb a kereset mint az azonos teruleten dolgozo magyaorszagi berek. Van olyan terulet ahol 5x realerteken a ber es van ahol 10-20x annyit keresnek realertekben.
2010. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja igen es a kerdesre a valasz, kezdokent muszaki menedzser diplomaval kb 4-5-6 ezer dollart lehet keresni de ez allamonkent es cegtol is fugg ettol csak tobb lehetett.
2010. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ÉS a programozói diplomát elfogadják? Igazából csak a papír kell. A programozásnál lehet, hogy aki nem végzett egyetemet az jobban ért ehhez mint az egyetemet végzett.
2010. nov. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha engem kerdezel sajnos nem tudom mennyire keresett szakma es azt se tudom milyen iskolat fogadnak el az biztos, hogy szamit a tapasztalat, gyakorlat viszont ha nem fogadjak el a diplomat akkor a Magyarorszagon vegzett gyakorlatot sem. Ha bele akarsz vagni erdemes utana nezni azt nem tudom mennyire keresett szakma jelenleg a programozo de ha utana jarsz vagy megprobalod a zoldkartyat azzal nem buksz semmit max. azt a par dollart ami szukseges a regisztraciohoz...
2010. nov. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a zöldkártyát nem lottóval értettem, hanem hogy külföldi cégnél kezdek dolgozni, ezért is kérdeztem, hogy mennyire keresett állás ez kint
2010. nov. 5. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!