Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A románok, ukránok, szerbek...

A románok, ukránok, szerbek mértnem örjöngenek a kettős állampolgárság miatt mint a szlovákok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 18:38
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
48%
Talán nem piálnak annyit?
2010. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

a húsz éves múltjukban biztos nem találtak cselekvési példát...

Az a szép ebben, hogy Szlovákia nem annyira régen fogadott el olyan törvényt, hogy szlovák (második) állampolgárságot kaphat, aki szlováknak vallja magát, bárha nincs szlovákiai lakhelye.

2010. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Fico nem Szlovákia. Mindig hüléket beszélt, és hangosan.
2010. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Mert ott nincs választási kampány. Mert a többiek nem úgy határozzák meg magukat, hogy nem-magyarok (mindegyiknek volt korábban országa, csak a szlovákoknak nem, ezért alakítják ki az énképüket úgy, hogy ők nem-magyarok), és mert a többieknél nem akkora a relatív aránya a magyaroknak (Szlovákiában 10%)
2010. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, azt hiszem Romániában (Erdélyben) kicsit több magyar él, mint Szlovákiában...bocs ha nem jól értettelek...


Amúgy szerintem még nem kell elkiabálni, mikor kettős állampolgár leszek csak akkor hiszem el amit mondanak. Addig még minden csak mese habbal

2010. máj. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
18:59, arra gondoltam, hogy Romániában 6,7% a magyarok aránya, Ukrajnában 0,4%, Szerbiában 3,91%, viszont Szlovákiában 10%
2010. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%
közben rájöttem:) én kérek elnézést:D
2010. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A románok már régen megszavazták régebben a kettős állampolgárságot a moldáviai románoknak, úgyhogy ők jóhogy nem szólnak. A többieket meg szerintem annyira nem zavarja, mint a szlovákokat. A szlovákok félnek tőlünk és presztízskérdést csinálnak a dologból. Röviden ennyi az egész.
2010. máj. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
28%
Azért mert Szlovákiában teret nyert egy szélsőséges oldal, a többi országban nincsenek erős szélsőségek, így nem is keltik a gyűlöletet. Ha itt sem lenne jobbik meg odaát se lenne slota akkor teljesen békésen zajlana minden. De itt eme két párt provokálja és uszítja az embereket egymás ellen. Hajrá fidesz!!
2010. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
A szlovák kormány paranoid és magyarfóbiás,a többi ország azért normálisabb.
2010. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!