Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Tudtátok, hogy a világ legbefo...

Tudtátok, hogy a világ legbefolyásosabb 68 embere között nincs magyar? És szerintetek milyen a lista?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 4. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Elég sok a kínai.
2010. nov. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Eros fenntartasaim vannak ezzel a listaval kapcsolatban pl a 26. helyen allo Irani vezeto melyik orszagra tud hatast gyakorolni? Nem beszelve a 31. helyen allo Eszak-Koreai vezetorol...Nekik milyen befolyasuk van a vilag orszagaira, ki hallgat rajuk? Es akkor meg nem beszeltem arrol, hogy hogyan lehet nagyobb befolyasa egy Saudi kiralynak mint az Orosz elnoknek??? Medvegyevnek vagy Puttyinnak
2010. nov. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Örülj, amíg a Magyarországon legbefolyásosabb 68 ember közt van magyar.
2010. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Provokátor, szerintem ők azért vannak a legbefolyásosabbak között, mert a saját országukban élet és halál urai (még ha pl. Kim Jong Ilt külföldön szarba se veszik).
2010. nov. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Walter igen de ilyen alapon hol vannak az Afrikai banan koztarsasagok vezetoi? Szoval szamomra ezert furcsa ez a lista hiszen mi alapjan kerult oda be valaki. Felreertes ne essek nem a magyarokat hianyolom hiszen kelet europai orszagok nemigen szereplenek benne csak furcsanak tartok a listan par nevet es sorrendet :D Bar lehet ezek megrenelesre keszultek? En mar semmin se csodalkozom :D
2010. nov. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva jobban meglepődtem volna, ha van.

Mert ki az, aki igazán befolyásos és magyar? Még az országon belül sem nagyon lehetne megmondani, külföldön meg, hajaj...

De vicces nevek vannak rajta, Mark Zuckenberg és Oszama Bin Laden, mindketten "alapító" minődégben :D:D

És a lista szerint a Facebook befolyásosabb, mint az Al Kaida :D:D

2010. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy ökörlista.
2010. nov. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
23%
annak viszont örülök hogy Merkel a hatodik :D
2010. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
iran és észak korea rendelkezzik atom fegyverrel ( Szaudiak meg olaj készlettel söt sztem van ott már atombomba is ) mig mondjuk szudánban egy T-34 -es már csucsnak számit
2010. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!