Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, akinek megvan...

Van itt olyan, akinek megvan az enterprise című könyv, és a könyv végén található lista szavainak megvan a magyar jelentése?

Figyelt kérdés
2009. júl. 3. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szótárazd ki! Nem nagy dolog. :) Én is úgy csináltam anno.
2009. júl. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem nagy dolog? 10 oldal könyvenként a szólista, és nekem 3 könyv van meg. Ennyi időm nincs, más tanulnivalóm is van a nyáron. =(
2009. júl. 3. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
10 olda kábé egy nap. Három napot csak rá tudsz szánni, ha ilyen fontos. De ha valakinek meg is van, gondolod, hogy majd begépeli a kedvedért? Amúgy meg szar könyv, soha nem fogsz megtanulni belőle angolul.
2009. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudod, létezik olyan, hogy SZKENNER..

Hát,nekem sikerülni fog, hülye ****

2009. júl. 17. 15:46
 5/6 A kérdező kommentje:

És egy könyv egyáltalán nem egy nap. Egy nap alatt max. egy fejezetet tudok megcsinálni. Ugyanis én a szöveg alapján szótárazok, mert ha beírom a netes szótárba a szót, kiad 50 jelentést. És én a szövegkörnyezet alapján szórárazok.

Lehet, h neked meg volt egy nap alatt...nem is csoda,h véleményed szerint ebből a könyvből nem lehet megtanulni angolul.

2009. júl. 17. 15:55
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minősíthetetlen a stílusod, de ez nem is érdekel.


Csak hogy tudd, egy hét alatt felkészültem az osztályozóvizsgára belőle, szavakkal begyakorolt nyelvtannal együtt, annyira primitív. Mivel nem volt kedvem unatkozni az órákon egész évben, ezért inkább megcsináltam előre az évemet. Szkennere meg nem mindenkinek van. És ha más jegyzetéből készülsz, sosem fogod megtanulni, de ha magad szenvedsz érte, akkor közben megjegyzed.

2009. júl. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!