Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért nem robbantanak a...

Miért nem robbantanak a muszlim radikális csoportok atombombát New York-ban, vagy Washington D. C. -ben?

Figyelt kérdés

Részletekben, több személy segítségével becsempésznék a hozzávalókat az államokba, ahol egy, vagy több hozzáértő segítségével összeszerelnék a bombát. Kibérelnének egy kamiont, vagy valamilyen másik járművet, amivel szállítható lenne, és behajtanának vele valamelyik nagyváros belső részére, ahol leparkolnának vele, beállítanák az időzítőt és eltűnnének a helyszínről.


Amikor lejár az idő, jönne a nagy BUMM! és az ellenség egyik csomóponti városát letörölnék a föld színéről, ami nagy előny lenne nekik.


2010. nov. 11. 10:25
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Baracsi Attila.:Na azt hiszem ezt meg kéne azért gondolni! Már megbocsájts,de te mi az ótvaros francért akarnál egyáltalán bárhol is bármivel bárkit felrobbantani? Egyébként én sem értek mindenben egyet Amerika politikájával,de énszerintem inkább az iszlám világot kellene egy kicsit lecsendesíteni! Azt a sok hülye fanatikus,egyébként kő buta iszlámista seggarcot kellene felküldeni a marsra piknikezni,mert legalább annyira orbitális brutál-barmok,mint amilyenek a keresztények(-voltak),mert mindegyik azt hiszi,hogy egyedül az övék az egyetlen igaz vallás,aki nem az ő hülye nézeteiket vallja,az akár meg is dögölhet. Nos ez nekem baromi hitleri hozzáállás a dolgokhoz,vagy te nem így gondolod? Egyébként Izrael fasisztoid arab-palesztin-politikájáról is nagyjából ugyanez a véleményem,így Jeruzsálem fölött viszont jól mutatna a gombafelhő,igaz Washington,s New York felett is,de ha így nézzük,akkor az egész nyugati-világot fel kéne robbantani,mert ez a nagy nyugati-"civilizáció" teremtette meg tuladjonképpen az ún harmadik világot,s így több milliárd ember szenvedéséért felelős közvetve,s közvetlenül egyaránt! Én személy szerint pont azért nem igazán színpatizálok egy vallással sem amit az iszlám miatt csinálnak,s amit anno a keresztények is csináltak(-anno),csinálnak. A vallás a legnagyobb ostobaság,s képmutatás a politika mellett,mert valójában egyik sem szolgálta-szolgálja igazán az emberiség jólétét,s a békét!!
2010. nov. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Egyfelol -egyenlore - a terroristaknak nincs

atombombajuk.


Masreszt akarnak, csak - eddig - nem sikerult nekik. Utoljara kb egy hete csiptek el a terror-elharitok nehany repulogep kuldemenyt. A "csomagolas" magas szintjere utal, hogy egy nyomtato festek-fejebe rejtettek a robbanoanyagot. Hogy a robbanas idejet az El Kaida kezben tarthassa, az anyagot egy mobiltelefon kartyahoz kotottek (sim card). Tobb ilyen kuldemeny volt, kaptak el egyet Londonban, Dubaiban es Katarban is.


Ez azonban nemcsak a terroristak magas szakmai szintjet jelenti, hanem a vedelmi eroket is.

A kerdes, mikor ki gyoz az agyak haborujaban. 9/11-kor pld az El Kaida gyozott. (Persze az mas kerdes, hogy ha most is sikerult volna nekik, akkor mar tele lennenk konspiracios mesekkel.)

2010. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Nem azert, de a nyugat-barat szaud-arabiat mert kene megtamadni?

Es nagyon birom, hogy itt a gyk-n az arab allamokat mind ellensegnek tuntetik fel, amikor a legtobb muszlim orszag usa szovetseges.


Utolso, te meg hiszel 9/11ben? En amikor eloszor volt a tv-ben, lattam, hogy tuti robbantottak a hazat.


Amugy biztos letezik az Al-Kaida, de az usa nagyon felfujja a sajat erdeke miatt.

2010. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Tudod olyan minőségű hasadó anyagot beszerezni, amely egy nukleáris fegyver előálításához szükséges nem egyszerű feladat.

A kábítószerhez szükséges növények szinte bárhol megteremnek, csak le kell őket aratni és kivonni a szükséges vegyianyagot belőlük(némely esetben ez utóbbi sem szükséges).

Az uránium kitermelése és dúsítása viszont nagyságrendekkel bonyolultabb dolog.


Emellett, ahogy azt elöttem is írták, az arab világ legnagyobb része jelenleg az Egyesült Államok szövetségese.

Akiknek lehetőségük lenne ezt megtenni, azoknak nem áll érdekükben a dolog. Mindössze néhány kisméretű szervezet tenne ilyet, mivel nekik nincs veszteni valójuk, bár emiatt túl sok lehetőségük sem.

2010. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kerdezo, jo lenne, ha az idodet valami hasznosra forditanad ahelyett, hogy ilyeneken agyalsz! Nem tudom, hogy miert orulnel ARTATLAN emberek megolesenek - akarhol is elnek a Foldon. Te vagy a csaladod is lehetnel egy kozuluk. Nagyon buta vagy, hogy ilyenekre pazarlod az idodet es remelem, hogy ezt nem gondoltad komolyan.
2010. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nagyon sok beteg lelkű ember jár erre az oldalra, ne lepődj meg.
2010. nov. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
PL:beviszik Kanadába mert szerintem oda könyebb utána Amerikába,ha van valamilyen gazdag támogató magán repűlővel az USA-ba
2010. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Talán azért mert nem is olyan egyszerű atombombát csinálni?
2010. dec. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
nyugi, az NBH már berakta a srácot a "kedvencek" közé...
2010. dec. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Felháborodva olvastam kérdésedet, és nagyon nehéz indulat nélkül kommentálnom azt.

Ha te hiszel Istenben, akkor nem kérdezel ilyeneket. Az ötleted/kérdésfelvetésed egy embertelen, antihumánus ötlet.

Isten bocsássa meg ezt a hatalmas bűnt, amit az emberiség ellen elkövettél a gondolataiddal.

Üdv: egy istenhívő nő

2011. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!