Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Washington Post szerkesztősé...

A Washington Post szerkesztőségi cikkét is Bolgár úr írta?

Figyelt kérdés

A múltkor már feltettem egy kérdést Magyarország rossz külföldi sajtómegítéléséről, de akkor sok olyan választ kaptam, hogy ennek semmi jelentősége, írnak néha jót, néha rosszat, meg különben is biztos Bolgár úr félretájékoztatott.


De ebben a cikkben nagyon durva dolgok vannak, és ha csak ez az egy lenne, az már éppen elég ok a pánikra. Csak pár dolgot emelnék ki:

- bojkottálni kellene a jövő évi magyarországi EU-s csúcstalálkozót, ha nem vonják vissza a médiatörvényeket;

- a sajtószabadság terén Oroszországgal és Fehéroroszországgal kerülünk egy csoportba;

- 950 000 dollárig terjedő bírság van pl. kiegyensúlyozatlanságért, az újságíróknak kötelező kiadni a forrásaikat, és a médiahatóság házkutatást tarthat a szerkesztőségekben;

- minden független intézményt vagy felszámoltak vagy súlyosan támadnak.


Érdemes az egészet elolvasni, mert rövid, de velős.


[link]


2010. dec. 27. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek cikk! Kár, hogy akkor nem foglalkoztak az amcsik ennyit Magyarországgal, mikor megpróbáltuk kiverni a szovjeteket innen 56-ban! Innen indítunk!
2010. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán nincs igazuk??

-.-


Akkor mérgelődj, ha hazudnak; addig meg csak szembesülj az igazsággal.

2010. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem ártana szembesülni azzal, hogy ezen a cikken kívül mást nem fognak tenni annak érdekében, hogy úgymond "megregulázzák" a Viktorkát! Akkor meg nem sokat ér ez az egész.
2010. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
El lehet innen költözni ha valami nem tetszik
2010. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja és az eredeti kérdésre visszatéve: nem tudni, hogy ki írta, mivel nincs feltüntetve! Legalább olyan cikket raktál volna be, amihez valaki adja a nevét!
2010. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

"El lehet innen költözni ha valami nem tetszik"


b+, nem ez volt a kérdés, és ne adj tanácsokat.


amúgy meg jó magyar politikus lennél, mert nem megoldod a problémát, hanem leszarod.


és nem tudhatod, hogy nem-e épp csak Karácsonyra látogattam Mo-ra :)


Ennyit rólad, ostoba.

2010. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

10.07: Talán költözzenek el azok, akik tönkreteszik Magyarországot! Nem a múltban, hanem most 2010/11-ben.


10.09: Hát azt azért illene tudni, hogy a szerkesztőségi cikkeket soha nem szokták aláírni, pont azért, mert ezeket nem egyéni véleménynek, hanem a szerkesztőség hivatalos állásfoglalásának tekintik.

2010. dec. 27. 10:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Király! és kik a szerkesztőségi tagok? jaa hogy olvassam el az impresszumban? Neked meg azért illene annyit tudnod, hogy az USA előszeretettel védi a demokráciát, de csak akkor, ha érdeke fűződik hozzá!
2010. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
10.24: Engem nem érdekel, hogy kinek fűződik hozzá érdeke a magyar demokráciához. Mondjuk, hogy nekem fűződik.
2010. dec. 27. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Érdeke vagy nem!


Az tény, hogy most ezzel sérül a MAGYAR demokrácia!

2010. dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!