Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Személy szerint mit tehetnék...

Személy szerint mit tehetnék Izraelért, mint az euro-atlanti civilizáció védőbástyájáért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 22:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
már a kérdést sem értem .... miféle védőbástya ????!!!!
2009. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Gyilkold te is a palesztinokat!
2009. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Költözz haza.És vidd a többieket is.


Viccet félretéve, én inkább a "védőbástyán" kívül tartózkodnék.Szóval az arabok meg a zsidók irtsák csak egymást, én nem szólok bele, amíg itthon nem hőbörög egyik sem.


A kérdésre válaszolva:

Semmit.Izrael meg tudja védeni magát,neki van a legmodernebb és leütőképesebb hadserege meg pár tucat atombombája, ja és az USA is rohanna egyből ha vmi gáz lenne.Szóval nem kell őket félteni.

2009. jan. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Lehetnél pl áldozati bárány.
2009. jan. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan ne törődjetek a kérdéssel! Nyilvánvalóan provokatív célzatú.

Csak az a kérdés, hogy a Gyakorikérdések szerkesztői írták-e, hogy növeljék a hozzászólásszámot, vagy csak valamelyik agyament hülye szórakozik. :S


Haggyátok figyelmen kívül szerintem.

2009. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
jééééé!már másnak is eszébe jutott , hogy a szerkesztoség írja a kérdéseket és a kommenteket?és ez a ponozási rendszer mire van, mert én nem értem?miféle haszon vagy elony van ebbol valakinek?és ha kritzálni akarsz akkor piros megrovásban részesítenek, mint a gyerekeket!mert már nekem is feltunt, hogy egyes kérdésekre nem is válaszolnak, vagy a kommentek olyan furcsák, mintha húznák az egész dolgot!lehet, hogy most is megrovást kapok?
2009. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

A pontozásos rendszer azért van, hogy az emberek versenyezzenek. Hiszen többeket érdekel, hogy mennyi pontjuk van - és így több hsz-t írnak. A több hsz. pedig több pénz az oldalnak.


Az provokatív írások szintén ezért vannak. (Bár nem feltétlen ők csinálják - van elég idióta anélkül is.) A politikai (mszp-fidesz-stb.), faji (cigány-zsidó-stb.), és vallási (keresztény-ateista), meg a szexuális (elég nagy-e a 45 centis péniszem) féle írások váltják ki a legtöbb hozzászólást és olvasást. És minél többen olvassák, minél több az oldalletöltés, minél több az új írás, annál többen klikkelnek a fizetős reklámokra (google,stb.), és annál nagyobb összegért adható ki a reklámfelület (banner). Pénzből él az oldal is.


Egyébként vajh miért lett lepontozva az előttem és az előttem 2-vel lévő válasz? Nemtán lényegre tapintott??? :)))


Ez az írás meg nyilvánvalóan provokatív. Ha nem az lenne, a gazdája már kkommentelt volna.

2009. jan. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem provokatívnak szántam a kérdést, és nem az oldal üzemeltetője vagyok, csak egy egyszerű felhasználó.


Aki nem értette esetleg a kérdést, annak ajánlom figyelmébe Huntington művét a civilizációk harcáról.

2009. jan. 14. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
kedves elottem válaszoló!koszi a felvilágosítást!én még csak két hónapja írogatok, de mindig is sejtettem ezeket a dolgokat, mármint, hogy nem csak jótékony célzatú az oldal és hogy "pénz" van benne.nagyon ugyes!most már csak az a kérdés, hogy kell ilyent csinálni?nálunk szlovákiában még nem láttam ehhez hasonlót és én szívesen csinálnék unatkozásból, vagy akár egy kis mellékes jovedelemért is.
2009. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Egy egyszerú válasz:

Izrael soha nem volt és nem is lesz az euro-atlanti civilizáció védőbástyája. Mindig a saját érdekeit tartja szem elött és ehhez minden eszközt megadni neki Európa és az USA sajnos.

2009. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!