Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi van azzal a világháborúval?...

Mi van azzal a világháborúval? Már december 1. van!

Figyelt kérdés

Szöul jelenleg: [link]


Hát én nem látok semmiféle háborút! Pedig Nostradamus megjósolta! Én elhittem, mert az interneten olvastam! És ott csak az igazság van! Vagy nem?


2010. dec. 1. 12:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
azért nem volt vh., mivel már a Föld sem létezik, mert 2000.01.01-én volt egy világvége.
2010. dec. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Értem, akkor ez a webcam lehet, hogy nem is Szöulban hanem az Illuminátusok Vénusz bázisán lévő titkos műteremben van ahol az ál-holdraszállásokat forgatták?
2010. dec. 1. 12:15
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
ez egy tök fölösleges kérdés volt! mint ahogy a 3ik VH-val riogatók kérdései is! -.-
2010. dec. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Ne csapjátok be szegény kérdezőt.

Volt, csak olyan gyors volt, hogy mindenki lemaradt róla. Most legalább nem a vesztes oldalon álltunk....

2010. dec. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

"ez egy tök fölösleges kérdés volt!"


Jó, csak szerettem volna illő emléket állítani a múlt heti hobbirettegők kérdésáradatának. Ja és még mindig nem tudom, Nostradamus verséből, hogy jön ki a 2010 november vége!

2010. dec. 1. 12:38
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Tévedsz gyermekem. Csak nem ismered a naptárokat.
2010. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%
A világvége "folyamatban van". Amit látsz, az a vég kezdte...
2010. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg örülni kell annak, hogy itt béke van.
2010. dec. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"Tévedsz gyermekem. Csak nem ismered a naptárokat."


Jó, oké, a juliánus naptár szerint november 18 van. Tehát akkor hülye vagyok és tényleg egy négy évszázada halott fószer jobban tudja, hogy mi van Koreában. Logikus.

2010. dec. 1. 13:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd az utókor eldönti, hogy amik most zajlanak a világban, azokat hogy nevezik el. Lehet, hogy a jelenleg is tartó (és novemberben is folyamatban volt) koreai konfliktust fogják 3. VH néven emlegetni, ha akkorára duzzad a helyzet. Egy világháború se úgy indult, hogy egyből minden fél benne volt, hanem úgy, hogy kirobbant egy konfliktus 2 fél között, aztán fokozatosan szálltak be a többiek egyik vagy másik oldalon, nem egyszerre. Érdemes végiglapozgatni a törikönyveket bármely eddigi VH témakörben. Majd az utókor eldönti, ahogy eddig is volt. Örülj, hogy talán most nem Európa a konfliktusok közepe.
2010. dec. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!