Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a holokauszt tagadást...

Ha a holokauszt tagadást büntetik, akkor a Trianon tagadást mért nem? Vagy még is?

Figyelt kérdés

Érdekesen néz ki az, hogy a zsidők érzelmei fontosabbak a saját országunkban, mint a magyaroké...

(mármint értsd úgy hogy pl. bejön ide egy román és azt mondja, hogy nem is volt trianon, mi mindig is itt voltunk, magyarok szarok vagytok, akor mért ne lehetne elzárni, ha kimegyek akárhova és aztmondom, hogy nem volt holkauszt, mindenhol lecsuknak ,jobb esetben... )


vagy mégis van ilyen törvény?


2010. dec. 2. 23:54
1 2 3
 11/25 KTpearie ***** válasza:
100%

Sok ember nem ép.

Eleve, ki tagadja Trinanont? Ilyet még sosem hallottam.

A másik, hogy lehet el kéne gondolkozni, hogy azért nem egy "illő" dolog tagadni a holokausztot, mert több százezer ember haláláról van szó. Népirtásnak hívjuk, fotókkal, felvételekkel, tonnányi tárgyi bizonyítékkal alátámasztható.

Gondolom ha például a ti felmenőitek között lettek volna akiket elégettek, akkor nem esne jól, ha pár hülye előállna azzal, hogy ja hát az nem is úgy volt, összeesküvés az egész. Nah, hát ezért büntethető.

Rohadt egy értékrendet képvisel itt jópár ember.

2010. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11%

20.41

csakhogy nem "közönséges" embereket égettek el, hanem zsidókat. azért nem mindegy.

2010. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 KTpearie ***** válasza:
75%

Nem kenyerem antiszemitákkal vitába elegyedni, mert nem a szintem és szerencsémre jobbhoz szoktam.

De azért fejtsd már ki nekem, mert érdekel, hogy mi a különbség egy zsidó és egy nem-zsidó elégetése között. Már nyilván azon kívül, hogy zsidó. Ha pedig ez az érved, akkor le is zárhatjuk ezt, maradj szépen a kis eltorzult világodban, mindenkinek jobb lesz.

2010. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%

ezesetben ajánlom figyelmedbe a Talmudot, a zsidók szent könyvét, amelyben feketén fehéren le van írva, hogy aki nem zsidó, az gój, egyenlő egy állattal, embernek nem tekinthető, ezért lehet tőle lopni, sőt, meg is lehet ölni.


Namármost akkor nekem, mint gójnak, miért is kéne hogy sajnáljam illetve hogy védjem őket?

2010. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

és szerinted Németország miért is tartotta őket nem kívánatosnak? talán ezért?


erre válaszolj nekem...

2010. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 KTpearie ***** válasza:
93%

Válaszolok neked, bár nem örömmel, már látom, hogy sehova sem vezet.

Szóval, először is neked ajánlom figyelmedbe a különböző vallási maszlagok nézegetése helyett a naptárat. 2010-et írunk. A normálisabb, haladó szellemiségű emberek nem holmi szent könyv alapján élnek. A korán szerint is okés, ha megölöd a hitetleneket, mégis csak egy kisebbség szélsőséges veszi szó szerint a könyvet. Keresztes hadjáratokat sem látok mostanában gyakran indulni. Nyilván van olyan zsidó, aki szigorúan értelmezi a könyvük tanításait, de azért ezzel indokolni többszázezer ember halálat finoman szólva is meredek.


A náci németország pedig azért nem tolerálta őket, mert túl volt egy világháborún, egy versailles-i békén, egy gazdasági depresszión, és finoman szólva is tele volt a tökük az embereknek. Hitler jó demagóg lévén kihasználta ezt, bűnbakot teremtve, mondván, hogy zsidók nélkül heje huja dínom dánom. Általános iskolás szinten magyarázom, biztosan megteszi. Érted.

2010. dec. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

köszönöm a lekezelő hangnemet, semmire nem mész vele :)

míg én az én álláspontomat normálisan mondom el neked, addig te támadsz mint egy veszett kutya. úgyhogy azt hiszem nem fogunk előrébb jutni. de azért köszönjük Emese.

2010. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 KTpearie ***** válasza:
91%

A másik, hogy az érvelésed is igen visszás. Le van írva, hogy aki nem zsidó, az gój, egyenlő az állattal etc.

Ezzel szembe állítod a te nézetedet, ami úgy szól, hogy aki zsidó az hadd égjen.


Akkor gondolkodj el azon, hogy jobb vagy-e azoknál akiket úgy gyűlölsz.

2010. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Isten teremtette a földet, Isten láttta hogy ez jó, stb.

Biblia.

Akkor te, mint keresztény (ha nem vagy zsidó, hanem magyarnak vallod magad, akkor már kimondom, hogy keresztény vagy) ezt el is hiszed?

Elhiszi bárki, hogy a földet isten teremtette, és az ember oldalbordájából lett a nő?

Elhiszed azt, hogy a vörös-tenger ketté lett választva, mert Mózes úgy kívánta?

Elhiszed azt, hogy Jézus feltámadt, és hogy kiment a bárlangjából?

Elhiszed azt, hogy Jézus bort csinált vízből?

Én sem hiszem el, mégis keresztény vagyok, mert maga az alaptanítása a Bibliának, az jó.

A zsidók szerinted elhiszik azt, hogy vannak ők, meg a gójok?

Te annyit nézted a történelemkönyveket, hogy kezded elfelejteni, hogy mi is a mai világ. A mai zsidóság egy része eleve keresztény, vagy bármi más. Van az a rész, amely Izraelben él, na ők akár el is hihetik, hogy ez így van. Na de azok az emberek, akik Németországban élték a mindennapjaikat, azok nyilván csak ezen elmélkedtek, hogy na ki lehet gój, mert az akkor alsóbbrendű és majd én azt mennyire le fogom köpni, ha-ha-ha-hi-hi-hi-he-he-he...


Kinézem én ezt egy Rejtő Jenőből, tényleg. Miközben írta a könyveit, csak azon gonolkozott, hogy na akkor melyik legyen gój, és melyik nem.

Radnóti a verseiben azon gondolkozott, hogy mikor láthat már egy nem zsidót, akit ő is leköphet.

Teller Ede a hidrogénbomba közben azon gondolkozott, hogy leköpje-e azt a gójt.

Szilárd Leó azon gondolkozott, hogy a neutronok inkább a gójokhoz, vagy a zsidókhoz tartozik-e.

Karinthy Frigyes utólag a "Tanár úr kérem" című művében az egyik osztálytársát annak gój származása miatt beleírta egy kukában, és azon röhögött az egész osztály.

Bánki Donát kifejezetten azért sírt, mert tudta, hogy a porlasztót a gójok is fel fogják használni.

Galamb József nem szerette volna megalkotni a Ford T-modelljét, mert a gójok is használnák.

Neumann János elveinek listáján szerepel az is, hogy a számítógépet gójok nem használhatják.

Bíró László feltalálta a gójos tollat.


Egyszóval a gój szót szerintem többet használják a nem zsidók.

2010. dec. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

20.41

csakhogy nem "közönséges" embereket égettek el, hanem zsidókat. azért nem mindegy.


Hat igen mondjuk Te egy igen csak "kozonseges" ember vagy ennyi a kulonbseg kozted es a tobbi EMBER kozott!

2010. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!