Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik utalhatnak arra h pontosan...

Mik utalhatnak arra h pontosan volt-e holokauszt vagy mégsem? Sosem értettem h azok akik tagadják h létezett azok milyen bizonyítékokat tudnak felmutatni? .

Figyelt kérdés
Mármint mik a bizonyítékok a haláltáborok, a krematóriumok, a sok halott, az ott készült fényképek, a máig megtekinthető "maradványok" a halottak után (haj, ruhák, szemüvegek stb. )Olvastam olyat h nagy erre utaló jel a számok (az eltűntek, a halottak, túlélők stb) elég feltűnő eltérése. Igazából ezt sosem értettem. Tudom jól h már törvény bünteti a tagadást, és nem szeretném ha vita alakulna ki ebből.... mivel nem ismerem mindkét oldal véleményét, ezért nem is tudok pontosan véleményt alkotni, szal kérem mellőzni a hülye stb kommenteket...
2011. okt. 12. 20:43
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
20%
Szerintük mind hazugság, amit a zsidók találtak ki, hogy több pénzük lehessen.
2011. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
jó az nyílvánvaló, de mivel magyarázzak azokat a dolgokat amiket az embereknek mutogatnak bizonyíték gyanánt
2011. okt. 12. 20:51
 3/47 bumbi02 ***** válasza:
62%

Van egy úgy nevezett Leuchter-jelentés, ami a holokauszt tagadók "Bibliája". Pontokba szedve cáfolja a holokausztot, de ezt a jelentést már több oldalon is megcáfolták, csak erről nem vesznek tudomást a holokauszt tagadók.


Holokauszt tagadó és tagadó közt is van különbség.Mert van amelyikük az egész tényét tagadja, és van aki csak a számokkal vitatkozik.


A számokkal vitatkozás azért fölösleges (szerintem), mert emberiség ellenes büntett ha valakit csak azért ölnek meg mert valaminek született. Olyanért itélik el amiről nem tehet.



Amúgy Leuchter jelentésbe arrahivatkoznak például hogy megvizsgálta Leuchter a falat,és nem talált benne nagymennyiségü gáz molekulákat. -> Azért nem talált mert ilyenkor még a miliméternél is vékonyabb réteget szoktak vizsgálni, őviszont öklömnyi darabokat vizsgált.


Másik cáfolatként szerepel, hogy a Zyklon B gáz 95%át tetüirtásra használták. Féligazság. Arra használták igen, de a maradék 5%ot mire is? EMberek ölésére. 5%, kevésnek tünik, viszont ha hozzátesszük hogy a tetveknek sokkal nagyobb koncentrátum kell hogy meghaljanak mint az embereknek, akkor máris változik a felállás.


Szokás emliteni hogy az 1948as World Almanachban is annyi zsidó szerepel, mint a háború előttiben. Igaz, viszont ott van kisbetüvel hogy 1938as adatok alapján. (háborúkáoszában pont népszámlálásra volt idő,nem?)


Lehet belőle szemezgetni sokat, de igazából szerintem van egy cáfolhatatlan érv hogy a holokauszt megtörtént:

Hova tünt 6 millió zsidó? Miért van az , hogy míg a Föld népessége 1920 óta 3x-osára nőtt, addig a zsidóság száma stagnált lényegében? Valószinüleg nem stagnált, nőtt az, csak volt benn egy elég nagy lyuk.És ez volt a holokauszt.

2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
36%

A magyar törvények nem tiltják a holokamu tagadását, csak a tömeg izgatását.

Szerintem is túl furcsa, hogy az akkori 10 kinyírtak 6 millió zsidót, és megmaradt 8 millió.

2011. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
42%

"jó az nyílvánvaló, de mivel magyarázzak azokat a dolgokat amiket az embereknek mutogatnak bizonyíték gyanánt"


No figyelj! Elmondom érthetően.


"a sok halott, az ott készült fényképek,"


Fogolytáborban háború és tífuszjárvány idején meglepő a sok halott???


"a máig megtekinthető "maradványok" a halottak után (haj, ruhák, szemüvegek stb."


Konkrétan mi erre a bizonyítékod? Hajvágásba halt már bele valaki? Vagy gondolod, hogy a szemüvege nélkül mind belezuhant egy szakadékba?

Láttál már légifelvételeket a fogolytáborokról? Nos mutatok néhányat:


[link]


Ha csak húsz harminc felvételről lenne szó, megérteném az álláspontod, biztosan épp rosszkor készültek. De itt több száz, sőt megkockáztatom, több ezer képről van szó. Találtál már akár egyetlen egyet is köztük, melyen látható hullaégetésből származó sűrű fekete füst? Nem??? És egyet sem??? Minő meglepetés! Hiszen itt naponta több tízezer holttestet égettek el. Nos téged nem lep meg ennek semmi nyoma sehol??? Elpárologtak maguktól? Vagy mégsem égették őket? Talán elvitte a cica a hullákat?

2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
53%

"Mik utalhatnak arra h pontosan volt-e holokauszt vagy mégsem?"


Van rá pár bizonyíték, ha érdekelnek, akkor kezdheted az olvasást ezzel a pár kötettel (a nürnbergi per bizonyíték-gyűjteményei):


[link]


"Sosem értettem h azok akik tagadják h létezett azok milyen bizonyítékokat tudnak felmutatni?"


A leggyakrabban a "66 kérdés" című összeállítás részleteit ismételgetik. Ez egy "klasszikus" holotagadó dokumentum. Részletes cáfolata itt:


[link]


"Olvastam olyat h nagy erre utaló jel a számok (az eltűntek, a halottak, túlélők stb) elég feltűnő eltérése."


Eltérése mitől?

2011. okt. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
39%

20:51


"kinyírtak 6 millió zsidót, és megmaradt 8 millió"


Forrás?

2011. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a holokauszt tagadók is elcsendesülnének, ha a zsidók befejeznék az újabb és újabb kárpótlási igények benyújtását. Egyre kevesebben élnek azok közül akik közvetlenül érintettek lehetnek. 200 év múlva is kárpótlást kell fizetni mert valakinek az ük ük nagyapja ott halt meg ?

Le kell zárni a múltat mindkét oldalnak.

2011. okt. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
46%

ma 21:16

Tessék, füst.

[link]


Itt is van füst.

[link]


Azzal, hogy nem vetted észre első ránézésre a füstöt a képeken, nem cáfoltad meg a holocaustot.


Egyébként ha nem volt hullaégetés, azaz nem voltak hullák, akkor mit jössz a tífusszal?


Amúgy érdekes dolog a tífusz. A német fogolytáborokból pl. a brit foglyok 96%-a hazatért, míg az oroszoknak csak 43%-a. Úgy látszik, a tífusz válogat a nemzetiségek között.

2011. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
46%

21:24


"Szerintem a holokauszt tagadók is elcsendesülnének, ha a zsidók befejeznék az újabb és újabb kárpótlási igények benyújtását. "


Lehet, hogy így van, csak bár tudnám, mi köze ahhoz a kérdéshez, hogy volt-e holocaust vagy sem.

2011. okt. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!