Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Holokauszt kapcsán. Kinek...

Holokauszt kapcsán. Kinek állna szándékában cáfoló bizonyítékokat gyártani?

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném megvitatni hogy megtörtént e vagy nem.

Úgy történt -e vagy nem.


2011. máj. 18. 20:29
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Sokan vitatják a holokauszt revizionisták igazát. Tételezzük fel nincs igazuk, de mivel bizonyítékaik vannak, honnan vannak ezek? Kinek állna érdekében a holokausztot cáfolni és mi haszna származna ebből?
2011. máj. 18. 20:31
 2/21 anonim ***** válasza:
Ennyi idő távlatából nem nehéz bizonyítékokat gyártani. Kevesen vannak már,akik éltek abban az időben. Őket pedig nem hallgatják meg a holokauszt tagadók. Nem feltétlenül csak a zsidók állítják,hogy megtörtént.
2011. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%

"de mivel bizonyítékaik vannak, honnan vannak ezek? "


tekintve, hogy mindkét oldal azzal vádolja a másikat, hogy hamisítanak, így elég nehéz lesz dűlőre jutni :D

Kinek állna érdekében? Hát az újnáciknak. Mondjuk ezt én sem értem teljesen: ha egyszer ők jónak tartják azt, hogy a zsidóságot khmm... el kell távolítani a környezetükből, akkor miért próbálják kisebbíteni a tetteiket?

vagy a másik (sztem logikusabb( magyarázat az, hogy így próbálnak meg rávilágítani a "zsidók hazugságaira".

2011. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%

"el kell távolítani a környezetükből, akkor miért próbálják kisebbíteni a tetteiket?"


Mert nem szeretjük a hazugságokat...

2011. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Az izraeli vagyok


Bar szerintem a kerdes - ujra egy holocaustos kerdes!!!! - provokacio, azert valaszolok. Mar egyszer megirtam, most megismetlem:

Kolonbozo csoportok harcolnak a hatalomert. A hatalom megtartasahoz / megszerzesehez tarsadalmi tamogatas szukseges. (A tortenelem kulonbozo korszakaiban a "tarsadalmi tamogatas" kore kulonbozo volt, pld 1000 eve csak a fonemesek es a fopapsag tartozott bele, ma minden allampolgar.)

A tarsadalmi tamogatas megszerzesenek tobb modja van: pld kielemezni az oktatasugyet es reszletes programot kesziteni a javitasrol, a penzforrasok megteremtesenek modjat is beleertve. Na, ezt hanyan fogjak egyaltalan elolvasni, a vitakepes megertesrol nem is beszelek.

Sokkal celravezetobb modja a tarsadalmi tamogatas megszerzesenek az, ha megijesztjuk az embereket: VESZELYBEN VAGYTOK, ITT AZ ELLENSEG, CSAK MI VEDUNK MEG TOLUK.

OK, de ki legyen az ellenseg? Lehetoleg olyanok, akiknek a legyozese nem kerul semmibe.

A zsidok idealis "ellensegek" voltak. Mivel a zsidok mogott az utobbi masfel ezer evben sosem allt katonai ero, a zsido, targyai, elete, becsulete konnyu, kockazat-mentes preda volt. Igy a hatalmi harcok soran ugy lehetett az "ellensegen" gyozedelmeskedni, hogy az nem kerult semmibe. "


Ennyi az egesz. A zsidok sokaig voltak az "ellenseg-kep", a feltorekvo jobboldalnak jo lenne megint ezt elovenni. Viszont nem lehet elovenni akkor, ha EPPEN MI, A NEP VEDELMEZOI szervezetten es iparszeruen halomra gyilkoltunk oregeket, noket, gyerekeket, gazdagokat, szegenyeket, es egyszeru hetkoznapi embereket. Ezt tehat le kell tagadni. Sot az a jo mindjart, hogy epp az aldozatok nyakaba lehet varrni a bunosseget, "felhaborito, hogy mivel vadolnak bennunket ezek a nyereszkedo zsidok". Persze nem csak a holocaustbol akarnak "kartyat" csinalni maguknak, hanem pld. ejjel-nappal sulykoljak, hogy "hatterhatalom", meg hogy "meg akarjak vasarolni az orszagot", stb.


Ezeknek az zsidogyulolo csoportoknak azonban van egy lenyeges tevedesuk: egyreszt NEM LEHET letagadni a holocaustot, ahhoz tulsagosan sok TARGYI bizonyitek van Izrael birtokaban, masreszt pedig meg mindig nem ertettek meg, hogy amikor a zsido-gyilkolas sikeres volt, akkor meg a zsidok mogott nem allt politikai-katonai hatalom.


MA VISZONT ALL. Ugy hivjak, hogy Izrael.

2011. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"Kinek állna érdekében? Hát az újnáciknak."


Ők a világon talán az egyetlenek akiknek nem.

2011. máj. 18. 21:40
 7/21 A kérdező kommentje:

"Bar szerintem a kerdes - ujra egy holocaustos kerdes!!!! - provokacio, azert valaszolok."


Nem provokáció, a kérdés nem veszekedést próbál gerjeszteni. Mindössze azt szeretném megérteni, hogy ha ahogy Petronius állította valóban az újnácik találják ki a cáfolatokat, mi érdekük fűződne hozzá?

2011. máj. 18. 21:44
 8/21 anonim ***** válasza:
Valasz 21:35-nel
2011. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Izraeli azt írod szükség van egy ellenségképre. Ha elhitetem valakivel, hogy a népirtás nem történt meg attól a zsidó nép mért válna bárki ellenségévé?
2011. máj. 18. 21:49
 10/21 anonim ***** válasza:
4%

Az izraeli vagyok


Nem hiszem el, hogy ennyire csekely ertelmu medvebocs lennel.

2011. máj. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!