Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelben oriasi erdotuz...

Izraelben oriasi erdotuz tombol. Nem lep meg benneteket, hogy a fel vilag segitseget kuld az oltashoz?

Figyelt kérdés

Oroszorszag, Torokorszag, Gorogorszag, Ciprus, Egyiptom, Jordania es meg hosszu a sor. Kuldenek ontozo repulogepeket, oltoanyagot, mindenfele felszerelest.


Engem nagyon meglepett.


2010. dec. 3. 17:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
engem nem lep meg.. kivan nyalva a seggük... bezzeg ha itt lenne valami ilyesmi..
2010. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
63%

Miért lep meg? Bárhol a világon baj van, az emberek készek az összefogásra, a segítségnyújtásra.

Másfelől meg, bármelyik országok pl. külügyminiszterei, ha összeülnek, ott az Nr1. érdek nem a küldő országé lesz....

2010. dec. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

én az első válaszolónak adok igazat!!!!


érdekes meglehetősen érddekesssssssssss

2010. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
ahol pénz van, ott minden van! segítség is. Muszáj, fél Amerika belőlük él(az ő pénzükből)
2010. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
89%

Mi lep meg? Ha nem lenne ennyire szelektív a látásod, láttad volna, hogy más esetekben is vol ilyen.


Egy példa:

[link]

2010. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
ki nem hagynátok egy jó ziccert a zsidózásra...
2010. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

"ki nem hagynátok egy jó ziccert a zsidózásra..."

Igaz.


Tavaly év elején volt valami szegény országban egy földrengés mégis mindenki ment segíteni.

Vagy nemrég az oroszoknál. Az eu és az USA ment volna segíteni.

2010. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%

Tisztítótűz!


Ha nálunk lenne hasonló, ide is küldenének segítéget. Inkább az lep meg, hogy nem mi voltunk az elsők és legnagyobbak a segítésgben. Mi majd nyilván befogadjuk az otthonukat elvesztőket.

2010. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Az lep meg, hogy a zsido allamot a tobbi orszag TENYLEG ugy tekinti, mint barmely mas orszagot.

Pedig en azt hittem, hogy no az antiszemitizmus, es ezert csak formailag fogadjak el Izraelt a tobbiek. De a tortentek szerint tevedtem. A zsido allam tenyleg elfogadott.

2010. dec. 3. 19:24
 10/25 BlackSword ***** válasza:
100%

Küklopsz lettél.

Miért lepődnék meg... Anno azt a kis torosz tengeralattjáró legénységet is a brittek mentették meg...

Mi abban a meglepő, hogy ha valahol baj van, akkor segítenek a rászoruló embereken...

Itt ne láss politikát... Ez emberekről szól, és nem pénzről...

2010. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!