Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Izraelben oriasi erdotuz...

Izraelben oriasi erdotuz tombol. Nem lep meg benneteket, hogy a fel vilag segitseget kuld az oltashoz?

Figyelt kérdés

Oroszorszag, Torokorszag, Gorogorszag, Ciprus, Egyiptom, Jordania es meg hosszu a sor. Kuldenek ontozo repulogepeket, oltoanyagot, mindenfele felszerelest.


Engem nagyon meglepett.


2010. dec. 3. 17:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Érdekes én egyet se láttam :) bizonyára pont elkerültük egymást :)
2010. dec. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Valoszinubb, hogy folyamatosan masnapos voltal. En dolgoztam veluk (is). Sokfelol kaptunk segitseget akkor.
2010. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

-"tavaly ev elejen volt egy szegeny orszagban foldrenges"-

igen,; Haiti-n!

az elsok kozt kuldott Orvosi es egyeb segitseget,az Izrael-i Maguen David Adom!!

csak ugy mint korabban a kozep afrikai aradasokhoz!!

2010. dec. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

-"ajanlom neked a Yahoo hireit"-!

haaat igen!!az a Yahoo amit mar egyszer le tiltottak a neonaci oldalak tarozasa miatt!!

egeszen hiheto lehet.............!!upsz-upsz!!

2010. dec. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

8.58!!

az iszap katsztrofa velemenyei kozt a Yediot Aharonot-ban ez allt,; a dunat vorosre festette a legyilkolt zsidok vere magyarorszagon,Isten megbunteti oket tetteikert!

no es??

ez igy igaz!!

akkoriban-(ma mar minden epeszu tudja)-lottek tomegevel zsidokat a dunaba-(44 Nv.-45 Marc.)-a pesti also rakpartrol a Nyilasok!!valoban voroslott tole a duna!

2010. dec. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!