Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok Barack Obama-ról...

Mit gondoltok Barack Obama-ról és eddigi munkásságáról?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:21
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Az izraeli vagyok


Egyet ertek az elottem szoloval.

2011. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Teljesen meghatódtam amikor megválasztották, végre egy fekete, na majd ő segít az USA helyzetén, aztán még mielőtt bármit csinált volna kapott egy béke Nobel díjat, mikor nem vetett véget a háborúnak, az olajkatasztrófát nem fojtotta el gyorsabban, sőt előtte adott engedélyt hogy a partok közelébe is fúrhassanak, amikor végre elzárták a szivárgást, nem állította le máshol a kitermelést, nem csinált semmit a Koppenhágai csúcsban, de úgy tudom végre védetté nyilvánították a jegesmedvét, és ez egész élőhelyét.

Sokkal többet vártam tőle, de nem er drasztikus lépéseket hozni, mert a cégek amik a háta mögött állnak megvonnák tőle a támogatást, rosszabb esetben lelőnék.

2011. jan. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!