Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Alekoszról és...

Mit gondoltok Alekoszról és az ő munkásságáról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 23:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%

Munkásságáról????????????

Széchenyinek, Kossuthnak, Wörösmartynak van munkássága, no de neki?

2011. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Hogy miért írtam W-t?...most láttam meg...tiszta hülye vagyok már inkább megyek szundi
2011. máj. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
84%

"Munkásság"???...höhö

Off de miért van az hogy nem nézek tvt és nem olvasok híreket mégis tudom ki a sz@r az az Alekosz :(

2011. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
3, itt is ugyanez a helyzet... mindenhol őt nyomatják meg a többi szerencsétlent, ha csak indexre akarok felmenni, ott is tuti összefutok valamelyikkel.... szánalom.
2011. máj. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Ne kímélj kérdező! Mesélj nekünk az új "munkásságáról"!:D
2011. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
Ki az az Alekosz?
2011. máj. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%
Munkásság?Ez a munkásság,hova süllyed ez az orzság még?
2011. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
89%
Én mint biológus, kutató, aki az emberiségért dolgozom nem azt mondom hogy rosszul élek, de tíz éve csinálom, kemény munkával, komoly kísérletekkel, pályázati anyagok tömkelegének a megírásával, és jönnek az ilyen semmirekellő szerencsétlen majmok, akik meghódítják az emberek szívét mert képzeld, az mekkorát fingott, az a másik csak megdugta azt a csajt, annak meg mekkora műmelle van.......Munkásság? 6 hónapnyi primitív baromkodás, amit valóban nem lehet elkerülni, mert akárhova mész ott van előtted, hogy majd kiveri a szemed, és sajnos a nép ezekből sztárokat csinál. Nem ők a hibásak, a szereplők, hanem az emberek, akik a szavazásaikkal életben tartják az ilyen "kulturális" műsorokat.
2011. máj. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Előző szívemből szóltál,igen az baj hogy sajnos erre van igénye az emberek többésgének,a média meg kenyeret és cirkuszt a népnek alapon meggazdagszik a sok lebutított nézőből...
2011. máj. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
87%
A nap vicce. Alekosz munkássága. :-DDDD
2011. máj. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!