Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az arabokat vagy a zsidókat...

Az arabokat vagy a zsidókat szereted jobban?

Figyelt kérdés

Én a zsidókat, mert igaz, hogy nagyon nacionalisták és militaristák, viszont nyitottak a szekuláris életre, a modernségre, Tel Aviv egy olyan szabad, biztonságos, modern világváros, mint Berlin vagy Amszterdam.


Az arabok viszont radikálisan vallásosak, egyfolytában nyugati országokat terrorizálnak, semmiben sem akarnak velünk együttműködni. Középkorias világnézetük miatt modern ember számára elfogadhatatlan társadalmat tartanak fent, ahol embereket köveznek az utcán, és nincsen női egyenjogúság.


2011. jan. 27. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:

"Arról meg persze ne is legyen szó hogy a palesztínok(egyéb arabok miért utálják Israelt, nyugatot. Az ő helyzetük olyan mintha 1920 ban Magyarország területe Budapestre szorult volna a vissza, a többi részen pedig Amerika megalapítja az Avarok köztársaságát és a genetikusok kikeresnek minden avart és ide költöztetik őket."


Hányadjára lesz még elsütve ez a baromság? Itt létezett egy ~1000 éves állam egy államalkotó nemzettel, ott meg nem volt egyik sem, hanem egy függetlenedő mandátumterület volt, rajta két jellemző csoporttal (zsidók és arabok - és direkt nem palesztinokat írok, mert olyan dolog akkor még nem volt), amik között felosztották az adott területet a függetlenedéskor, mint történt ez még csomó más volt gyarmati területen.

A kettő közötti különbség érzékeléséhez a szükséges iq-szint kb. a 70 környékén mozog, ezért is szeretem annyira az ilyen jellegű fantasztikus hasonlatokat, egyszerűen oly sokat elárulnak rögtön a kinyilatkoztatójukról.

2011. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Tiszta szivbol gyulolom az Arabokat. Mért? Mert màr a vallàsuk is szélsoséges, pl. màr csak azzal is hogy TObb feleséguk lehet a népesség nagy részének nem jutott feleség a torténelem soràn, igy csak a haàboruk maradtak, ezért aggresszivak és tomorulnek sokszor bandàkba. Van még sok sok màs ilyen példa is, ràadàsul 7 évig Franviaorszàgba és fél évig Belgiumba tartozkodtam, elobbibe még a vikingek is képesek voltak beilleszkedni, de az Arabok csak élnek az àllam pénzén és illegàlis tevékenységeket folytatnak. Az iskolàkba ha osszeverekedig egy arab és egy fehér (àlltalàba inkàbb 5arab egy fehér...) mindig az arabnak adnak igazat, mivel kulonben beperelhetnék a sulit rasszizmus miatt. Ràadàsul a megrasszistàbbak pont ok, a muszlimok, irigységbol. Sokan még a nyelvet se beszélik normàlisan, s szétszorodàs helyett tomorulnek. Hazamenni persze nem hajlandoak. Ugyhogy én drukkolok a Zsidoknak, hogy tartsàk még pàr évig a frontot kozel keleten, mert semmi kedvem a nyugat europàt tonkretevo nép kozelébe kerulni.
2011. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
utolso vagyok: ne felejtsétek el, hogy Zsidokkal màr legtobbunknek volt dolgunk, mig arabokkal nem. égbe ne kuldjétek az Arabokat csak mert nem ismeritek oket.
2011. febr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lehet mindkét nép összes képviselője felett ítélkezni, de ha a nagyátlagot nézzük, inkább a zsidókat preferálom.
2011. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
Utolsonál a pont.
2011. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Tudjátok az a gond, hogy itt (ahogy látom a pontozást) ugy támadjátok a Zsidokat, hogy országunkba szinte nincs is Arab, ha ugyanezt a kérdést feletnnék mondjuk Franciaországba, akkor a pokolba küldenék az arabokat, pedig ott vannak Zsidok, csak ők tudják, hogy az Arabok még a nyelvet is ba*sz*k használni, sokszor az állami iskolákban is Arabul dumálnak, arrol nem is beszélve hogy elkülönülnek és aggressziv bandákat alkotnak, akik kényük kedvük szerint vernek akit akarnak, aztán Allahra és anyjuk fejére esküdözve letagadják, a tanárok pedig sokszor (főleg a nénikék általánosba) nem büntetik őket mert akkor rasszisták lennének amiért a fehérnek hittek. Gondoljatok már bele, azon felül hogy a korán az Iszlám világra való kiterjesztését indítványozza, azt is tartalmazza, hogy egy férfinak 4 felesége lehet, de akkor mi van a többivel, na? A többi mindig is fosztogatni vagy háboruzni ment. Nem fogok semmit sem megbocsájtani nekik, és nem fogom elhinni a süket dumákat hogy "szegény ártatlan lelkek akik középkori szinten élnek és elnyomják őket" mert az összes országba ahol kisebbségként élnek ugyanolyanok, pedig seggük alá van rakva a segély, a "pozitív diszkrimináció" mégis eddig életembe 1 (EGY) Europai szemmel nézve tűrhető, becsületes Arab családdal találkoztam, és több száz roh*dékkal. Lehet hogy a Zsidók arányban Gazdagok, esetleg hatalomhoz közeliek, de szerintem 5 millió Arab nagyobb kárt okoz, mint néhány Gazdag Zsidó (FR-ben 5 millió van, és ez csak a legális)
2011. máj. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim válasza:

Arab zsidó, ugyanaz, szemita csürhe.

Ha nem vagy fehér, dögölj meg!

2022. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!