Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt minden arabell...

Miért hiszi azt minden arabellenes egyén, hogy aki nálunk támogatja az arabokat azért, mert nem szereti az zsidókat, az tulajdonképpen be akarja hozzánk telepíteni őket?

Figyelt kérdés

Én is inkább az arab országokkal vagyok, semmint Izraellel, de az arabokat olyan mértékben támogatom, hogy ottmaradjanak, ahol most vannak, nem pedig úgy, hogy bátran jöjjenek hozzánk lakni.


Szóval, aki az arabokkal van nálunk, az még nem azt jelenti, hogy szeretné őket ideköltöztetni, csak azért támogatja őket, mert nem szereti a zsidókat.


2010. szept. 12. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az arabokat ugyanúgy utálom mint a zsidókat.
2010. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Én konkrétan nem szeretem az arabokat, de inkább ők, mint Izrael. Azért amit művelt Izrael az elmúlt évtizedekben az egy kicsit több volt a politikailag korrektnél. Kicsit nagyon. És persze az ilyen hírforrások, mint CNN szerint gyakorlatilag minden arab, akinek nem tetszik Amerika, az terrorista...pff... Mert Izrael az ártatlan hős honvédő, a többi meg mocskos terrorista...És itt nem csak arról van szó, hogy zsidók, ha fehérek lennének éppúgy elítélném őket.
2010. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Én em hiszem azt, hogy be akarod telepíteni őket!

Én csak azt hiszem, hogy judeofób ketoid kamasz vagy, nemi élet nélkül!

2010. szept. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te meg a dél-afrikaiak kezdetleges hangszere.

Amúgy ez csak zsidó propaganda, semmi sem igaz belőle, ők csak a hazugság nagymesterei.

2010. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jellemző, hogy pont a zsidók telepítik be igazából az arabokat Nyugat-Európába.
2010. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!