Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ha zsidókat üldözik akkor az...

Ha zsidókat üldözik akkor az arabokat miért nem utálják? Hiszen ugyanolyan gazdasági tevékenységet folytatnak és sok minden a tulajdonukban van

Figyelt kérdés
(Ja én nem utálok egyik népet sem)
2010. nov. 30. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert a zsidók görényebbek.
2010. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne utálni az arabokat? Nem is lehetne, mert a zsidók kisajátították maguknak az utálatot is...
2010. nov. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

"A világ túl sokat foglalkozik a zsidókkal. Tehát a világnak nincs élete"


-internetes közmondás

2010. nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

Azt olvastam, hogy az antiszemitizmus nem XX. századi "találmány" mert ie.200-ból is vannak feljegyzések arról, hogy már akkor üldözték,útálták a zsidókat európaszerte. Az azért gyanús, hogy mért útálja őket a fél világ már közel 2,5 ezer éve ahova beteszik a lábukat?! Nem?


A fél világ azért fizet nekik évente milliárdokat (a Németek évi 1 milliárd eurot, Amerikáról 40 milliárdot usd-t olvastam, Magyarország 400 millio vagy 4 milliárd(?) forintot fizet évente a mai napig nekik a semmiért) mert a cionista fajtársik feláldozták Őket mert tudták, hogy ez lesz az eredménye.Tejelni fog az egész világ nekik és bekebelezhetnek bár mit amit csak akarnak. Elég ennyit mondaniuk, hogy antiszemita és kész az illető le van írva.


Egy hónapon belül éhenhalnának a sivatagban ha nem kapnák ezeket a segélyeket és akkor bánnák, hogy ledózerolták a Palesztínok termőföldjeit.


Mindig is egy kullancs nép volt. A vezető beosztások nagy része az Ővék, a parlament 3/4 része zsidó szerintem bár hol európában, amerikáról nem is beszélve.

Ugyan így az orvosok, ügyvédek, és állami vezető beosztásúak nagy része is közülük kerül ki.


( Mért nem jutunk előrébb mi sem 20 éve vajon? Miből lett Likud Orbán Viktóriusz vagy akár Gyurcsányiusz családja milliárdos? Nem a munkából hanem belőlük. Teljesen kisemmizik az országot. Nincs honnan lopniuk most a magán nyugdíjpénztárosok pénzét nyúlják le. Mi meg nézzük. )


Olvastam, hogy a zsidók 8%-nak van 8 általánosa, 20% körülinek van a középiskolája és a többinek főiskolája vagy egyetemi végzettsége van. Mondják az okosok, hogy előtted is ott a lehetőség, taníttasd te is a gyerekedet. A zsidó nem az én gyerekemet fogja felvenni még ha szín 5-ös se hanem azt a gyereket akivel egy padban ül a zsinagógában. Nem kersek rosszul de az egyetem nem a mi zsebünknek való, oda évtizedek alatt vastagra tömött javarészt zsidó zsebek kellenek.


Sajnos nem lehet elvonatkoztatni,hiába akarná azt írni az ember, hogy de vannak rendesek is köztük (vannak is!) de nekik akkor is az számít aki zsidó nem pedig a goyok.


Ez nem kitaláció, ez tény !


Az arabokról a 80'-as évekbeli diszkós verekedések késelések jutnak eszembe maximum.


Van zsidó és arab barátom is!

2010. nov. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

"Az azért gyanús, hogy mért útálja őket a fél világ már közel 2,5 ezer éve ahova beteszik a lábukat?!"


Az is nagyon valószínű, hogy egy nép két és fél ezer éven át legyen maga a gonosz. Igen. Csakis.

2010. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

73%-kal teljesen egyetértek.


Már hallom is a lelki füleimmel, a jajveszékelést, siránkozást, hogy így antiszemita, úgy zsidó(izrael)ellenes.

2010. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:
34%

amennyire tudom a zsidók a legtöbb foglalkozástól elvoltak tiltva jószerint a pénzváltás és a sókereskedelem maradt nekik.. ebből meggazdagodott egy rétegük, befolyásos lett, aztán akinek jobban megy mint nekem azt illik utálni.


nem lehet egy népet kollektiven utálni nem ismerheted minden tagját. a rasszizmus a lusta és buta emberek dolga. lusták ahhoz hogy a saját állitásukat teljesen bebizonyitva minden zsidót megismerjenek. és buták mert anélkül hogy ismernének minden embert leáltalánositják hogy minden zsidó ilyen "meolvastamaneten". legtöbb ilyen ember életében még 1 zsidóval se találkozott nem hogy 1et is ismerne személyesen.

2010. nov. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Mert az arabokat nem utálják az idők kezdetétől a mai napig.

Mert 10 nemzetből 9 utálja őket úgy,hogy a kilenc se haverok egymással.

Ennek pedig oka van.

2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező,az arabok még utálatra méltóbbak,lusta koszos ,népség.A zsidóság összetartó és tanult,művelt,ezért nem szeretik őköt.Ha arabok élnének köztünk,azokat is el kellene tartani mint a romákat!
2013. dec. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!