Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Délvidéken újabb atrocitás a...

Délvidéken újabb atrocitás a magyarok ellen. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 3. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Az a véleményem, hogy a szerbek педер-ek. Ha nem kapták volna meg Délvidéket, akkor még most is a hegyekben legeltetnék a kecskéjeiket.(bár nagy részük még ma is azt teszi)
2011. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

Nekem meg az a véleményem, hogy nem kell teljes népet elkönyvelni idiótának, csak azért, mert páran a mások megverésével szórakoznak.


Te mit szólnak hozzá, ha a magyarokat elkönyvelnék dühöngő őrültnek, mert egy csapat magyar neonáci megver egy külföldit?

2011. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem meg igenis mindegyik hülye. Itt élnek közöttünk. Nap mint nap látom, hogy mennyire műveletlenek, trehányok, szemetelnek, köpködnek, mindenkit lenéznek, aki nem szerb. DE egy óriási különbség van aközött, ha megvernek egy külföldit a magyarok, vagy ha a szerbek agyonverik a magyarokat. Méghozzá az, hogy a magyaroknak az az ősi földjük, és a szerbek a betolakodók. A külföldi, meg ahogy a szó is mondja külföldi. Maradjon otthon, és akkor nem verik meg a magyarok.
2011. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%

Nekem meg az a véleményem, hogy nem kell teljes népet elkönyvelni idiótának, csak azért, mert páran a mások megverésével szórakoznak.



nEM? aKKOR MAJD ÉN LESZÚROM ANYÁD TE KÖCSÖG! és mondd el mindenkinek mennyire jóember vagyok.

2011. febr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk a szerbektől sohasem kaptunk semmi pozitívat a történelem folyamán. Miért mostanában lenne ez másképp?
2011. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%

"magyaroknak az az ősi földjük, és a szerbek a betolakodók."


Ilyen irredenta nézetek kinyilvánítása után jobb helyeken pl. Németország börtönbe zárnak!

2011. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%

" Ilyen irredenta nézetek kinyilvánítása után jobb helyeken pl. Németország börtönbe zárnak! "


Hm... Szóval Németországban is ilyen jól működik a szólás szabadság?

2011. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

"Hm... Szóval Németországban is ilyen jól működik a szólás szabadság?"


A szólásszabadság nem egyenlő a gyűlöletbeszéddel. Más népek földbirtoklását középkorias tanok alapján jogtalannak tituálni pedig gyűlöletbeszéd.

2011. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Szomorú, hogy ilyen van. Szerintem a magyarok elleni gyűlölködés abból ered, hogy a magyarok sem fogadják el a másikat annak, ami MOST, persze mindez nemzeti szinten értendő. (Nem feltétlenül tett bármit is az egyén, akit megvertek.)

"A gyűlöletnek csak szeretet vethet véget." (Egy híres ember mondta.)

Szerintem minden nemzetiségi problémát megoldana, ha az emberek személyesen magukra figyelnének csak. Ha nem lenne mutogatás, hogy "az a Föld az X nemzeté, mert...", hiszen gondoljunk csak át: lehet, hogy 1000 évig magyarok éltek ott, de előtte nem, és?

Ha nem a nemzetre hivatkoznánk és nem a nemzettel takaróznánk, hanem mindenki magára, a személyes eredményeire lenne büszke.

Ez turizmus, nemzeti öntudat...stb, ami a kormányzatOK felelőssége is, hogy ezt a nemzeti öntudatot erősítik vagy a cél érdekében megfelelő infókat terjesztenek.

Persze az ország vezetői is abból indulnak ki, miért pont mi (magyarok) csináljuk ezt, amikor mások körülöttünk meg erősítik a nacionalizmust, a nemzeti büszkeséget? Aztán meg pont kátyúban a gazdaság, miért pont most, miért pont mi ne élnénk ezzel a lehetőséggel, amikor mindenki ezt csinálja, és mi a garancia, ha mi elkezdjük, majd utánunk csinálják? (Nekik kéne elkezdeni - mondjuk mi.) Szerintem ezt a lépést pont a nemzeti ellentétek miatt ki lehetne hagyni a turizmusfejlesztésből.

Reakció és ellenreakció, "játszmáznak" a vezetők ország szinten (mi kis emberek meg szívjuk...): mert ha az egyik erősíti, hogy milyen tökéletes, jó nép vagyunk, a másik máris rákontráz, és persze ha nem tud annyit felmutatni (valljuk be őszintén, nem sok nép tud 1000 éves múltat felmutatni), ennek érdekében a magát jobbnak mutató népről azt lehúzó híreket terjeszt a saját népe között.

Pl. köztudottan vannak feltalálások, amit több ország a sajátjának hirdet, "a Föld szívcsakráját" is a magyaron kívül még egy másik állam is magának tudja, Semmelweis-t a magyarok magyarnak, osztrákok osztráknak tudják be (osztrák szüleivel Magyaro-ra költözött, csak iskolaévei után vissza), ugyanígy magyar szülőktől származó de teljesen fordítva az előbbi szitu, innen kivándorolt is magyar a magyar szemlélette, az egykori Magyaro területén élő hírességek, pl. Liszt is Magyaro-on magyar, Ausztriában osztrák...stb. Lehet igazságot tenni, igazságosan megállapítani? Tiszta óvoda, gyerekjáték! Ahelyett, hogy végre felnőnénk "országos szinten" is. Persze ez hosszú folyamat, talán több generációs (?), de a lényeg, hogy egyéni szinten kezdődik az átalakulás...

Akkor lenne jó az EU, ha ott a nemzetek egybeolvadnának, és ezt csak egységesen ezzel a személettel látom lehetségesnek, de így hogyan, ha minden állam jobb/vezető szerepű akar lenni az EU-n belül?

Nemcsak a turizmus, a sport is erre épül, ami ma köztudottan üzlet lett. Ha egy NY-Európai csapat 50 %-a néger, akkor hogy is van ez, melyik (afrikai) ország érdemli azt az olimpiai aranyat?

A kormányzat, gazdaság...stb ezzel játszadozik, valószínáleg a gazdasági érdekek miatt, vagy gazdasági-politikai érdekek miatt, a kis emberek meg irányíthatók, az a baj, hogy nincsenek KONKRÉT céljaik, ezért belemennek a csapdába és ehhez csak annyi kell: összekeverik az ÉN-t a MI-vel.

MINDEN nemzetek közti gyűlölködés ebből ered, hogy az emberek nem azt nézik, hogy ÉN mit értem el, mit tehetek..stb, hanem a nagy sikereket elérő X magyar/szerb/osztrák..stb volt, én is az vagyok. Pedig ettől nem kéne jobban éreznem magam. Örülök pl. Egerszegi Krisztina sikerekeinek, és éppúgy örülni tudok az angol és a kenyai úszó sikereinek is, de büszke majd akkor leszek magamra, ha én is az élen leúszom a távot vagy más kiemelkedőt hajtok végre a bennem rejlő képességeimből!


(egy ny-EU-ban élő magyar)

2011. febr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Dick Esmen ***** válasza:
No nézd már!Tomcat is regisztrált a gyk-ra!
2011. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!