Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valójában a zsidók tartják kezükben az egész világot?

Figyelt kérdés
Egy elég érdekes cikket olvastam pár napja, arról, hogy valójában a zsidók irányítják az egész világgazdaságot a Federal Reserv-en (privát nemzeti bank) keresztül. Azon gazdagodtak, meg hogy a kis embereket szemrebbenés nélkül átverik. Papírpénzt adnak nekünk (ez számukra értéktelen) aranyrudakért cserébe... és mi örülünk a papírnak. Egy bizonyos Rosenthal-al készítettek egy interjút még a 70-es években és ő beszélt ezekről a dolgokról. Nem vagyok rasszista, nincsenek szélső nézeteim, csak elég érdekes, amit mondott ez az illető.
2011. márc. 9. 11:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%

Édes f*aszom, és az aranynak mitől van értéke? Mert arany, mi?

A saját személyes véleményem az, hogy az emberi hülyeség mindenre bőven elégséges magyarázat, nem kell összeesküvés-elméleteket gyártani.

2011. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
56%

Ez már tényleg hülyeség.

Ami igaz, h a vagyonosok egy jelentős százaléka zsidó, viszont az aranynak csak úgy nincs értéke, csak a mindenki által elfogadott pénz által.

2011. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
60%

Én nemrég hallottam egy eléggé érdekes statisztikát, miszerint a világ pénzállományának 97%-a zsidókézben van... Ez azért eléggé elgondolkodtató.

Megjegyzem, nem kurucinforól, vagy egyéb jobbos helyről kaptam az infot.

2011. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
44%

Olvasd el a Világhódítók c. könyvet.

Abban le van írva minden. Nagyon fájdalmas egy könyv.

2011. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
32%
2011. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De most gondolj bele. A legtöbben ott nem is dolgoznak, mégis arany életük van. Ott van náluk az olaj is pl. Teljesen a kezükben vagyunk..
2011. márc. 9. 12:10
 7/32 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt a Hazánkért c. (könyv lehet vagy nem tudom, mert úgy adták a kezembe a másolatát a szövegnek) volt.
2011. márc. 9. 12:12
 8/32 anonim ***** válasza:
77%

A világot kapitalista tőkések irányítják, akiknek nagyrésze zsidó, vagy zsidó származású.

Mégsem igaz ebben a formában, hogy a világot a zsidók irányítják.

Pénzemberek, tőkések irányítják a világot.

2011. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
67%

Persze, nem dolgoznak. Egy se. Erről van kimutatás is, önbevallás alapján, mind a nemtudomhánymillió zsidó azt írta, hogy a jövedelme 1: keresztény kislányok húsának a feldolgozásából 2: világméretű uzsorából áll össze, mínusz adó.

Az meg csak egy ravasz csel, hogy látszólag Izraelnek annyi olaja van, hogy ha nyikorog egy kapu, már behozatalra szorulnak, igazából a csapból is az folyik, ezért kell nekik a magyar vízkészlet.

Na, ez komolytalan. Kérdező, elmúltál 16?

2011. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
98%

Az összeesküvés elméletek persze érdekesek.

Az nyilvánvaló, hogy a tőkéseknek vannak közös érdekeik.

Egészen biztos, hogy szükség szerint legmagasabb szinten egyeztetnek az érdekeiknek megfelelően.

Azt viszont nehéz lenne meghatározni, hogy mennyi "egyeztetés", vagy megbeszélés számít "összeesküvésnek".

2011. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!