Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ha kiutazok a...

Szerintetek ha kiutazok a felvidékre Nagy-Maqyarországos polóba akkor ott a helyi rendőrség jogilag fel tud lépni ellenem vagy milyen követezményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 19:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
33%
Hát hogy a rendőrség feltud e azt nem tudom, de lesz pár civil akik nem jogilag fellépnek ellened és csúnyán fogsz járni. De én azt mondom tedd meg. Legalább egyel kevesebb izgató lesz itt köztünk
2011. ápr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
87%

A rendőrség nem hiszem, de attól függ melyik részre utazol.

És ha beléd köt valaki, nem a te pártodra fognak állni.

Ilyenkor számíthatsz pár éjszakára a hűvösön.

2011. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
38%
És mondd csak, mi a francért kell akár neked, akár másnak feltétlenül ilyen pólót viselni a felvidéken? Én magyarországi magyar vagyok, de kifejezett provokációnak tartanám, ha valaki ilyen pólóban flangálna.
2011. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
69%
Szlovákiába? Hát, mire a helyi rendőrség megérkezik, te jó eséllyel össze leszel verve... De talán a fogdára hívnak neked mentőt. Azért akarsz kiutazni, hogy utána a Blikk címlapján mosolyoghass monoklival?
2011. ápr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem utazz ki egy néger gettóba, konföderációs zászlóval. Az is volna ilyen vicces.
2011. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Látom itt sok emberben nincs itt hazaszeretet tisztelet a kivételnek, de azér megyek ki mert tesóm ott lakik.
2011. ápr. 21. 19:46
 7/38 anonim ***** válasza:
67%

"Kedves antimagyarok!"


A határtól kb 200 km-ig magyarlakta területen fog maradni...

2011. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocsi, ha a haza iránti szeretetedet akarod így kifejezni, akkor teljes mértékben megértelek és támogatom az ötleted.
2011. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező: te, aztán, tényleg hülye vagy!

A hazaszeretet, nem jelenti azt, hogy Nagy-Magyarországos pólóban nyomulsz, mert attól, ugyanolyan kretén lehetsz.

Ha igazán tiszteled a hazádat, akkor dolgozni kell érte és nem, csak jelképek mögé bújni, ahogy egyes Jobbikosok csinálják (bár nem kell Jobbikosnak lenni, ha hülye vagy). Ennél nagyobb hülyeséget még nem láttam életemben.

Remélem, felnölsz egyszer és eljut a tudatodig az, hogy mi a fontosabb.

A felesleges provokációra meg semmi szükség nincsen.

2011. ápr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
"Magyar az, akinek fáj Trianon."
2011. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!