Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Szerintetek ha kiutazok a...

Szerintetek ha kiutazok a felvidékre Nagy-Maqyarországos polóba akkor ott a helyi rendőrség jogilag fel tud lépni ellenem vagy milyen követezményei lehetnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 19:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
39%

A válasz megírásának időpontja: ma 19:47



Kedves Ősmagyar!


Nem fog 200 km-ren magyar lakta területen lenni. Az már Szlovákia. És már több szlovák él ott mint magyar. Sajnos ez van, ez ellen már nem tehetsz semmit. Nem attól leszel igazi magyar ember ha felveszel egy ilyen pólót, megtanulod a rovásírást, vagy egy turul szoborhoz imádkozol, esetleg baráti összeröffenések alkalmával összevertek pár szlovákot. Hanem dolgozni kellene azért ami most van, és nem feleslegesen szítani az indulatokat. Emlékezni kell Trianonra, sosem szabad elfelejteni. Tartani kell a kapcsolatot a határon túli honfitársakkal is. De mást már nem tehetsz. Az nem megoldás hogy szándékosan provokálsz más embereket. Szerinted jobb lesz valami tőle??? Vagy talán azért jó hogy itthon elmond a haveroknak milyen fasza, bátor gyerek voltál?

2011. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Én nem akarok senkit provokálni én így gondolom ezt a dolgot.Felvidék magyar föld és az is marad.Meg azért gondolkozzatok már el a magyar nyelvet nem használhatják a magyarok Felvidéken mert a kedves barátaitok korlátozzák na, akkor ki provákál kit??????Megvarik az embert mert magyarul mer megszolalni és még én vagyok a provokátor.Én soha nem leszek hazaáruló mint egyesek.
2011. ápr. 21. 20:13
 13/38 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt egyszerűen nem igaz,hogy több szlovák él a határ mellett, mint magyar.


Másrészt meg nem értem, hogy mi a provokáció abban, hogy büszke a magyar történelemre, szívesen emlékszik rá, és másokat is emlékeztetni akar.


Az a provokáció, hogy őseink földjét idegenek bitorolják, az, hogy tokaji bort indítanak szlovákként a borolimpián, meg hogy tablókat hoznak létre, amin magyar történelmi személyeket ábrázolnak szlovákként.Ludovic Kossuth például...


És nekem senki ne beszéljen Szlovákiáról, mint államról, amikor jómagam is idősebb vagyok nála.Szlovákia történelme elfér egy sms-ben...

2011. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
6%
Remélem az ilyen emberek nem sokáig maradnak meg az országban. Inkább azt mondom mint először. Menj csak ki, hát ha már vissza se tudsz jönni. Egyel kevesebb a fajtádból.
2011. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

"Meg azért gondolkozzatok már el a magyar nyelvet nem használhatják a magyarok Felvidéken mert a kedves barátaitok korlátozzák na, akkor ki provákál kit??????Megvarik az embert mert magyarul mer megszolalni és még én vagyok a provokátor.Én soha nem leszek hazaáruló mint egyesek."


Tisztelt nagyonmagyar kérdező! A "provákál" és a "megvarik" milyen magyar szavak?

2011. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
93%
ÚGy tudom, hogy nincs betilta. ÚGyhogy a rendőrség nem csinálhat semmit. Ne félj nem lesz semmi. Ha meg valaki belédköt megvéded magad és kész. ÜDv.
2011. ápr. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként a nyelvtörvényt elfogják törölni, én nagyon bízom benne. Módosítani már módosították, a felére csökkentették a bírságot, és már csak állami vagy önkormányzati szerveket büntethetnek, de azt sem kötelező jelleggel. Persze ez még nem elég, de kezdésnek szerintem jó. Szerintem hamarosan eltörlik.
2011. ápr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy melyik részére utazol. Én például dunaszerdahelyi vagyok és itt gyakran látni nyugodtan sétálgató fiatalokat Nagy-Magyarországos pólóban. Szerintem még Komáromba, Újvárba, Kassába, Lévába, vagy esetleg Rozsnyóba is mehetsz, de Pozsonyt már nem ajánlom.
2011. ápr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Én Komárnoba szeretnék majd mennei, mert ott lakik testvérem.De nem hiszem hogy nagy baj lenne belőle, mert modta tesom hogy szinte csak magyarok vannak.
2011. ápr. 21. 21:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!