Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Van valami elfogadható magyará...

Van valami elfogadható magyarázat a gyógynövények betiltására?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
6%
AZ hogy Viktorka ehhez is ért.Mint hogy a kövérek pedig súlyadót fognak fizetni.
2011. máj. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Link?

Ez valami EU-s szabályozás, vagy magyarországi baromság?

2011. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 -Pimpike- válasza:
52%
GYÓGYSZER MAFFIA bármit eltudnak érni, sajnos.
2011. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Eu baromság második. Link nem kell elég a goggle.
2011. máj. 1. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizonyára megegyeztek a gyógyszergyárakkal, hogy a gyógyszerkiadás csökkentést úgy intézik, hogy korlátozzák a gyógynövények eladását, ezzel megmarad a gyárak haszna, mert kénytelenek leszünk gyógyszert venni.Csak azt nem tudom, hogy azt hogyan bizonyítják, hogy a beteg azért nem gyógyul, mert nem vette be a felírt gyógyszert? Hiszen nálam is többször előfordult, hogy csak a második- harmadik fajta gyógyszer volt hatásos, mert az előzőtől még betegebb lettem. Az orvosomban fel sem merült, hogy nem vettem be, azért vagyok betegebb. Most meg azt akarják bevezetni, hogy ha nem gyógyulok, akkor bizonyára nem vettem be a gyógyszert, ezért letiltanak a társadalombiztosítási hozzájárulásról. Egy hozzá nem értő eszement dolog.
2011. máj. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos a Fidesz semmilyen szakterületen nem a hozzáértésről híresült el.
2011. máj. 1. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ha a Fidesz továbbra se áll le, fegyveres felkeléssel kell eltüntetni őket a Föld színéről!
2011. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha iszok egy csalánteát amit magam szedtem, az droggal való visszaélésnek fog minősülni?
2011. máj. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek betiltva, csak nem lesz gyógyhatású készítmény kategória. Kell venni egy könyvet, és az alapján meg lehet tanulni, hogy mire mit lehet használni.
2011. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Kell venni egy könyvet, és az alapján meg lehet tanulni, hogy mire mit lehet használni."Majd a könyvet is betiltják.
2011. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!