Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Létezhet hogy ez tényleg...

Létezhet hogy ez tényleg bekövetkezik? A magyarázat lent.

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem egy bróker ismerősöm hogy vásároljak mindenből jól be ebben az évben, mert jövőre minden olyan drága lesz hogy nem lehet majd megfizetni. Ezt nem akarom elhinni, de ő nem hazudik ilyenbe..Szóval lehet igaz?
2011. aug. 13. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mégha igaz is, akkor se az a megoldás, hogy be kell vásárolni mindenből, mertha tényleg olyan drága lenne minden, hogy nem lehet megfizetni és emaitt észak-koreai stílusú éhinség köszöntene be, akkor vagy forradalom törne ki és az emberek egyszerűen ellopnák ami kell nekik, vagypedig az állam jegyrendszert vezetne be, amíg a helyzet normalizálódik.
2011. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És az kinek lenne az érdeke, hogy minden megfizethetetlen legyen?
2011. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az uzsorások aratnának tehát nekik lenne jó !
2011. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, a bróker ismerősöd RÉSZVÉNYEKRE gondolt, mert most tényleg hatalmas esések voltak az elmúlt hetekben, így sok részvény nagyon olcsó lett. Ahogy pedig vége lesz a "válságnak", meredeken el fognak indulni felfelé.


Amúgy az is igaz, hogy most az embereknek nincs pénzük, így sok kereskedő csökkentett áron próbál szabadulni az áruitól, de később maximum a normál szintre fognak visszamászni az árak, nem a megfizethetetlen szintre (mivel akkor senki sem venné).

2011. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azt mondta nekem egy bróker ismerősöm hogy vásároljak mindenből"


Ha részvényekre célzott, akkor akár még igaza is lehet. De nem ártana tisztázni, hogy arra gondolt-e :))))

2011. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!